Informacje20 sierpnia 2017, 13:00,

Bajkowy plac edukacyjnych zabaw kreatywnych w altanie przy Hugonówce w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 sierpnia 2017 roku o godz. 15.00 zapraszamy na bajkowy plac edukacyjnych zabaw kreatywnych w altanie przy Hugonówce. Wstęp wolny. Dzieci i rodziców zapraszamy na kolejne spotkanie w altanie przy Hugonówce Co sosny usłyszały. KDK wraz z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści przygotował unikalny program animacji dla rodzin w formie bajkowych przedstawień i warsztatów kreatywnej pracy z bajką. Na wstępie Michał Malinowski, dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, w barwny sposób zaprezentuje opowieści z różnych części świata.

BAJKOWY PLAC EDUKACYJNYCH ZABAW KREATYWNYCH W ALTANIE PRZY HUGONÓWCE W KONSTANCINIE

Styl opowiadania jest bardzo żywy. Dzieci uczestniczą aktywnie, wydają odgłosy, imitują bajkowe postaci, angażują się całym ciałem. Następnie odbywają się animacje z klockami MuBaBaO oraz warsztaty tworzenia i opowiadania bajek. Na zakończenie będzie zabawa w wizualizację słów, polegająca na wykonaniu przestrzennych ilustracji oraz papierowych teatrzyków. Dopełnieniem atrakcji będzie zabawa z mięciutkimi Bajkostworami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 sierpnia 2017, 08:00,

Bezpłatna wycieczka rowerowa do Czerska - Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W ramach 5. edycji Chodź na rower - czyli akcji cyklicznych wycieczek z przewodnikiem, zapraszamy na ostatnią już wyprawę na dwóch kółkach 20 sierpnia 2017 roku do Zamku w Czersku. Tradycyjnie rowerzyści spotykają się o godz. 10.00 na rynku w Piasecznie.

BEZPŁATNA WYCIECZKA ROWEROWA DO CZERSKA - CHODŹ NA ROWER

Mieszkańcy gminy Piaseczno oraz sąsiednich miejscowości bezpłatnie mogą wziąć udział w akcji. – Wystarczą tylko chęci i sprawny rower – mówi Agnieszka Jarzębska-Isio, pomysłodawca projektu. – Mamy nadzieję, że w tym roku również zaskoczymy cyklistów pokazując im nowe, atrakcyjne turystycznie miejsca, a tych na pewno w naszej okolicy nie brakuje.

Organizatorzy przygotowali kilka wycieczek. Rowerzyści odwiedzili już m.in. lotnisko w Gassach oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Teraz przed chętnymi, aktywnymi osobami ostatnia wycieczka 20 sierpnia do Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku (50 km).

Stałym punktem każdej wycieczki jest godzinna przerwa na ognisko integracyjne oraz losowanie nagród sportowych. Każdy z uczestników wycieczek otrzyma również kamizelki odblaskowe.

Tempo wycieczek jest rekreacyjne. Organizatorem akcji jest Fundacja Violet Kiwi. Akcja dofinansowywana jest przez Gminę Piaseczno. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie akcji: www.chodz-na-rower.blogspot.com Zapraszamy serdecznie!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie