Informacje12 marca 2007, 00:00,

Bajkowy Labirynt - rozrywka dla dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Rodzice, którzy zastanawiają się jak zapewnić swojemu dziecku rozrywkę w Piasecznie, mogą zabrać swoją pociechę do Bajkowego Labiryntu, który mieści się w budynku Fashion House Outlet Centre w Piasecznie. Akademia Dobrej Zabawy Bajkowy Labirynt to wyjątkowe miejsce, gdzie nasze dzieci przez 7 dni w tygodniu mogą spędzić wspaniale czas, pod opieką wykwalifikowanych opiekunek, a my (rodzice) w tym czasie spokojnie zrobimy zakupy w markowych sklepach znajdujących się na terenie Fashion House.

Akademia Dobrej Zabawy Bajkowy Labirynt
kliknij aby powiększyć

W Bajkowym Labiryncie dobra zabawa naszych dzieci jest gwarantowana. Nasze dzieci znajdą tam basen pełen kolorowych piłeczek, magiczny tunel, zjeżdzalnie, pojazdy na akumulator, kącik do rysowania i zabawy, bajeczną salę na niezapomniane urodziny i wiele innych atrakcji, które na pewno zostaną zauważone przez nasze dzieci. Przetestowaliśmy to miejsce już nie raz i za każdym razem nasz syn wychodzi od nich szczęśliwy.

Akademia Dobrej Zabawy Bajkowy Labirynt w swojej ofercie oferuje również pomoc w zorganizowaniu u nich urodzin naszego dziecka. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sobie pracy i uniknąć w domu bałaganu. Bajkowy Labirynt oferuje bajecznie udekorowaną salę na niezapomniane urodziny. Dziećmi zajmą się profesjonalni animatorzy, którzy sprawią, że urodziny okażą się wyjątkowe i niezapomniane.

Bajkowy Labirynt, ul. Puławska 42 e, 05-500 Piaseczno, tel.: 0 788 176 119, e-mail: bajkowylabirynt@ro-an.com.pl (budynek Fashion House fashionhouse.pl/Piaseczno).

Dojazd do Fashion House Outlet Centre w Piasecznie

Informacja: jeżeli znacie inne miejsca na terenie powiatu piaseczyńskiego przeznaczone na rozrywkę dla naszych dzieci, to napiszcie nam o tym na adres redakcji: info@powiat-piaseczynski.info Z chęcią opiszemy takie miejsca w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje11 marca 2007, 00:00,

Boruta Rally Cup Imola Piaseczno 2007 - wyścig gokartowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 marca 2007 roku na torze Imola w Piasecznie odbędzie się drugi międzyklubowy wyścig gokartowy: Boruta Rally Cup Imola Piaseczno 2007. Impreza ta będzie prawdziwą rozgrzewką przed zbliżającym się sezonem motocyklowym. Gokarty to wprawdzie nie jednoślady, ale emocje i "wiatr we włosach" ten sam.

Boruta Rally Cup Imola Piaseczno 2007
kliknij aby powiększyć

Organizatorzy Boruta Rally Cup Imola 2007 przewidują wiele atrakcji, między innymi: koncerty zespołów rockowych, jazdy gokartami, paint-ball, piwo i oczywiście niezapomniane emocje podczas wyścigów gokartowych między reprezentantami poszczególnych klubów.

Początek imprezy Boruta Rally Cup Imola Piaseczno 2007 o godzinie 16:00 w sobotę 24 marca 2007 roku.

Organizatorzy Boruta Rally Cup Imola 2007:
Boruta 3002 Poland: www.boruta.pl
Imola: www.imola.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie