Informacje18 grudnia 2016, 13:00,

Bajkowa szopka - bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci w Auchan Piaseczno - poczuj magię świąt


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Świąteczna scenografia, klasyczne kolędy i nietypowi bohaterowie jasełek – to wszystko czeka na najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W najbliższą niedzielę podczas spotkania teatralnego maluchy poznają tradycyjną opowieść w nowej ciekawej aranżacji. Wstęp wolny!

BAJKOWA SZOPKA - BEZPŁATNY SPEKTAKL TEATRALNY DLA DZIECI W AUCHAN PIASECZNO

Co się stanie, gdy w tradycyjnych jasełkach pojawią się postaci z bajek? W dodatku takie, które buntują się przeciwko swoim rolom. Jak przebiegnie ta wigilijna opowieść? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w niedzielę 18 grudnia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Łomianki.

Podczas spektaklu pt. „Bajkowa szopka” mali widzowie nie tylko poznają tradycje papierowych szopek, lecz także wsłuchają się w klasyczne kolędy i pastorałki. Bajkowi bohaterowie prezentowanej opowieści z pewnością wywołają uśmiech na twarzach zarówno małych, jak i nieco większych widzów. Przedstawienie z pewnością wprowadzi wszystkich w niepowtarzalną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Bezpłatny spektakl teatralny pt. Bajkowa szopka odbędzie się w niedzielę 18 grudnia 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 grudnia 2016, 17:00,

Mikołajki w Bogatkach 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 grudnia 2016 roku o godz. 17:00 zapraszamy na Mikołajki w Bogatkach. Miesce: Klub Kultury w Bogatkach, ul. Królewska 91. Wstęp wolny. Będzie to spotkanie Mikołajkowe dla dzieci i młodzieży z Bogatek. Program artystyczny, kreatywno-interaktywny poprowadzą animatorzy z Firmy ProArt. Będzie ciekawie, zabawnie i wesoło. Zapraszamy.

MIKOŁAJKI W BOGATKACH 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie