Informacje5 marca 2007, 00:00,

Bajkowa Niedziela w Ośrodku Kultury w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie na swojej stronie informuje, że w najbliższą niedzielę tj.: 11 marca 2007 o godzinie 16:00 wystąpi Teatr Lalek. Podczas Bajkowej Niedzieli, będziemy mogli obejrzeć spektakle pod tytułem: "Czarodziej" - "Śpiąca Królewna". Wstęp na bajkową niedzielę kosztuje: 8 złotych.

źródło informacji: www.kulturalni.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Informacje5 marca 2007, 00:00,

Nadzwyczajne Spotkanie Przedstawicieli SM Jedność

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Jedność w Piasecznie zaprasza na Nadzwyczajne Spotkanie Przedstawicieli SM Jedność. Termin zebrania to: 15 marca 2007, o godzinie 17:30 i odbędzie się w Gimnazjum nr 1 ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Planowany porządek obrad na Nadzwyczajne Spotkanie Przedstawicieli to: wybór Przewodniczącego i członków Prezydium ZPCZ, informacja o obecnym stanie Spółdzielni Jedność (stan zadłużenia wobec dostawców i zadłużenia czynszowe), propozycja zmiany stawki eksploatacyjnej w oparciu o analizę ponoszonych kosztów (dyskusja, podjęcie uchwały), propozycja pokrycia zobowiązań z tytułu zadłużenia, dyskusja na temat remontu budynku przy ul. Sikorskiego 1A (zabezpieczenie środków na ten cel), informacja na temat legalizacji wodomierzy lokalowych w zasobach Spółdzielni, informacja na temat miejsc parkingowych na terenie osiedla, i wiele innych punktów związanych ze sprawami Spółdzielni Jedność.

źródło: informacja wywieszona przez Spółdzielnie Jedność i podpisana przez Zarząd Spółdzielni.
autor/źródło: Powiat piaseczyński