Informacje23 listopada 2013, 00:00,

BAJKOWA NIEDZIELA W MYSIADLE

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na Bajkową Niedzielę, która odbędzie się 24 listopada 2013 roku o godz. 16.00, w świetlicy GOK w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Wstęp bezpłatny. Podczas Bajkowej Niedzieli zostanie wystawione przedstawienie teatralne dla dzieci. Po występach Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na Kiermasz Książki Przeczytanej. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowych lektur do gminnej biblioteki. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Mysiadła.

BAJKOWA NIEDZIELA W MYSIADLE

Bajkowe Niedziele to pomysł na rodzinne (dlatego „niedzielne”) spotkania teatralne (i nie tylko) w miłej atmosferze. Na scenach zagoszczą młodzi aktorzy, uczniowie szkół z terenu Gminy Lesznowola, członkowie amatorskich grup teatralnych, laureaci „Gminnych Teatraliów” oraz goście z zaprzyjaźnionych ośrodków kultury. Każde doświadczenie związane z teatrem rozwija twórcze myślenie, wyobraźnię, inteligencję oraz jest fajnym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Dzięki takim kontaktom dziecko styka się z normami społecznymi, wartościami, poznaje skutki zachowań bohaterów, ocenia ich, współczuje. Wczesne kontakty ze sztuką zachęcają do własnej twórczości. Będą uczyć się bycia w przyszłości świadomymi, dorosłymi widzami. Niech te niedziele będą dla Państwa pociech poprzez magię teatru - oczarowujące i wyjątkowe. Spotkania odbywają się w jedną niedzielę w miesiącu w filiach - świetlicach Gminnego Ośrodka Kultury na terenie Gminy Lesznowola.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje21 listopada 2013, 00:00,

GALA ŚLUBNA W GOSIR PIASECZNO 2013

Mona Liza Salonik Ślubny w Piasecznie zaprasza mieszkańców na GALę ŚLUBN¡ (w czym i jak do ślubu), która odbędzie się 1 grudnia 2013 roku od godz. 13.00 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20, Piaseczno). Wstęp wolny! Gale poprowadzi znany i lubiany Paweł Pawelec. Zapraszamy na Galę Ślubną w Piasecznie!

GALA ŚLUBNA W GOSIR PIASECZNO 2013

Plan Gali Ślubnej w Piasecznie:

13:00 Rozpoczęcie V Gali Ślubnej
13:15 Pokaz tańca w wykonaniu akademii Tańca I am dance Kamil Przepiórkowski - Zouk
13:30 Pokaz Sukien Ślubnych - Mona Liza oraz garniturów polskiej firmy Lavard oraz wiązanek ślubnych firmy Elbi
13:50 Pokaz fryzur w wykonaniu studia fryzjerskiego Duet
14:05 Loteria - atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmy
14:15 II pokaz sukien ślubnych Mona Liza oraz Garniturow Lavard
14:30 Pokaz tańca - Walc Wiedeński
14:45 Pokaz Sukien Wieczorowych - Mona Liza oraz Garniturów Lavard
15:00 Pokaz fryzur w wykonaniu salonu fryzjerskiego X-Team
15:15 Pokaz bielizny Firma Rozi
15:30 Występ zespołu muzycznego Laskowski Bend
16:00 Pokaz sukien ślubnych Scarlet - Justyna Kodym-Grzesło
16:15 Kolejna loteria
16:25 II pokaz sukien ślubnych Scarlet
16:35 Występ Orkiestry Detej pod dyrekcja Ludwika Śliwińskiego
17:00 Pokaz tańca - Salsa
17:15 Ostatnie losowanie nagród

Tak było na poprzedniej Gali Ślubnej, a jak będzie tym razem - przekonaj się osobiście!
autor/źródło: Monika Czaplarska-Wach - www.monaliza.com.pl