Informacje7 czerwca 2013, 00:00,

BAJKOWA NIEDZIELA W JANCZEWICACH

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza całe rodziny na BAJKOW¡ NIEDZIELę W JANCZEWICACH, podczas której zostanie wystawione przedstawienie teatralne dla dzieci. Spektakl będzie można obejrzeć 9 czerwca 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola w Janczewicach, przy ul. Jedności 99 a. Wstęp bezpłatny.

BAJKOWA NIEDZIELA W JANCZEWICACH

Po występach Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i dorosłych na Kiermasz Książki Przeczytanej. Książka za książkę lub możliwość zakupu książek używanych za symboliczną złotówkę. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowych lektur do gminnej biblioteki. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Janczewicach.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje7 czerwca 2013, 00:00,

RODZINNY PIKNIK ROWEROWY PIASECZNO

Zapraszamy wszystkich amatorów rodzinnej jazdy na rowerze na II Rodzinny Piknik Rowerowy, który odbędzie się 9 czerwca 2013 roku. Rozpoczęcie i zakończenie pikniku - przy fontannie na Rynku w Piasecznie - czas trwania od 9.00 do 17.00 W programie zaplanowane zostały m.in.: przejazd pięcioma ciekawymi trasami, animacje dla dzieci, pieczenie kiełbasek, grochówka, znakowanie rowerów, pokazy OSP Chojnów. Serdecznie zapraszamy na rowerowy piknik.

RODZINNY PIKNIK ROWEROWY PIASECZNO
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno