Informacje15 kwietnia 2007, 00:00,

Bajkowa Niedziela Dla Maluchów w Ośrodku Kultury

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie zaprasza dzisiaj (15 kwietnia 2007 roku) o godzinie 16:00 na Bajkową Niedzielę Dla Maluchów. Wystąpi Teatr GONG, który zaprezentuje pełen humoru spektakl pod tytułem: Muminkowy kabarecik. Wstęp kosztuje 8 złotych.

Bajkowa Niedziela Dla Maluchów odbędzie się w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie przy ulicy Kościuszki 49. Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, z którym rozpoczęliśmy współpracę (współpracują z nami).

Nasze dodatkowe informacje o spektaklu "Muminkowy Kabarecik": Muminki jak dzieci przeżywają radość, uczą się przyjaźni, szacunku, miłości. Zaproszeni goście do Muminkowej Doliny tworzą zaskakujące sytuacje. Muminki - duże lalki kukiełki. Nad wszystkim czuwa mama Muminka - żywy plan aktorski. Gośćmi są też lalki marionetki i wesoły komik. Pełen humoru spektakl.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje15 kwietnia 2007, 00:00,

Wędrówki malarskie - wystawa Leokadii Nastały

Muzeum Regionalne w Piasecznie organizuje w dniach: od 15 kwietnia do 05 maja 2007 roku, wystawę Leokadii Nastały zatytułowaną: "Wędrówki malarskie". Leokadia Nastały jest założycielką "Grupy Piaseczno", którą opiekowała się przez 30 lat organizując plenery i wystawy. Jest członkiem i założycielem Stowarzyszenia Twórców Sztuk "Triada" w Konstancinie. Maluje pejzaże, kwiaty, martwą naturę, portrety oraz cykle "Preludia". Jej ulubioną techniką jest olej i pastel. Prezentowała swoje prace na 40 wystawach indywidualnych i około 100 zbiorowych w kraju, Europie i Ameryce. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Prace jej znajdują się w zbiorach muzealnych i prywatnych.

Z przykładowymi obrazami olejnymi malarki możecie zapoznać się również na stronie: Leokadia Nastały - malarstwo olejne

Muzeum Regionalne znajduje się w budynku Starej Plebani przy pl. J. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Muzeum jest czynne w czwartki i piątki w godzinach: 10:00 - 18:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach: 9:00 - 15:00. Kontakt telefoniczny: 022 737 23 99. Kontakt mailowy: muzeumpiaseczno@neostrada.pl

Zapraszamy wszystkich na wystawę Leokadii Nastały "Wędrówki malarskie" do Muzeum Regionalnego w Piasecznie.

Z poprzednimi wiadomościami w naszym prywatnym serwisie informacyjnym powiatu piaseczyńskiego dotyczącymi Muzeum w Piasecznie - zapoznacie się na podstronie: Muzeum Regionalne w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno