Informacje19 maja 2007, 00:00,

Bajkowa Niedziela Dla Maluchów spektakl Ropuch i tęcza

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie na najbliższą niedzielę przygotował dzieciom: Bajkową Niedzielę Dla Maluchów. Ośrodek Kultury mieszczący się przy ulicy Kościuszki 49 zaprasza 20 maja 2007 roku, na godzinę 16:00. Bajkowa Niedziela Dla Maluchów, spektakl teatralny dla dzieci i rodziców: Ropuch i tęcza, przygotowany został przez Agencję Imprez Estradowych Artimes. Wstęp 8 złotych.

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

Bajkowa Niedziela Dla Maluchów spektakl Ropuch i tęcza

Informacja od nas: Ropuch i tęcza to bajka kostiumowa przedstawiająca świat natury, w którym głównym bohaterem jest Ropuch. Towarzyszą mu motyl, tęcza i pająk. Bajka pokazuje, że na przyjaźń nie ma wpływu wygląd, tylko serce. Wartka akcja, dobra zabawa. Jeżeli Twoje dziecko lubi spektakle, to na pewno będzie zadowolone!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje17 maja 2007, 00:00,

Czy będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie

W lutym w prywatnym serwisie powiatu piaseczyńskiego napisaliśmy, że w akcji Danonek: "Mocne kości moc radości", dzięki zaangażowaniu mieszkańców Piaseczna i okolic wygrał plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Nasz plac zabaw znalazł się wśród 10 zwycięskich placów zabaw do odnowienia. Radość mieszkańców, a przede wszystkim dzieci była ogromna. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali ekipy remontującej plac zabaw...

Pierwsze niepokoje zaczęły pojawiać się pod koniec kwietnia. Kilka osób napisało do nas maila z pytaniem, czy wiemy coś na temat terminów rozpoczęcia prac przy odnowieniu placu zabaw przy Alei Róż. Niepokój pojawił się również na forum Piaseczna, które znajduje się na portalu gazeta.pl: akcja plac zabaw, gdzie mieszkańcy pytali się o termin remontu. W związku z tym, w kwietniu wysłałem maila do Danonek z prośbą o informację na temat odnowienia placu zabaw w Piasecznie. Otrzymałem odpowiedź, że zgodnie z regulaminem place zabaw zostaną odnowione do końca maja. Dla potwierdzenia moich słów poniżej zamieszczam screen maila, który otrzymałem od Danonek:

Czy będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie
kliknij aby powiększyć screen maila

Wszyscy mieli nadzieję, że na Dzień Dziecka (1 czerwca) nasze dzieci będą mogły pobawić się na nowym i odremontowanym placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Jak się okazało, został zmieniony termin na stronie Danonek i napisali, że całkowite odnowienie placów zabaw zakończy się dnia 30 czerwca 2007 roku. Skąd ta nagła zmiana terminu zakończenia remontu? Czy będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie? Na te i wiele innych pytań, które same nasuwają się do głowy nie potrafimy w tej chwili odpowiedzieć.

Postanowiłem jeszcze raz napisać do Danonek z prośbą o konkretne terminy wyremontowanie naszego placu zabaw w Piasecznie. W tej chwili czekam na odpowiedź i mam nadzieję, że napiszą mi coś więcej niż poprzednio (screen ich odpowiedzi zamieściłem powyżej). Jeżeli nie jest Ci obojętny los placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie, który miał być odremontowany, to wejdź na stronę: kontakt i wyślij do nich pytanie o termin remontu placu zabaw w Piasecznie. Dzięki temu Danonki będą wiedziały, że mieszkańcy Piaseczna interesują się tym tematem. Miejmy nadzieję, że przyniesie to pożądany efekt końcowy i nasze dzieci doczekają się pięknego placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie.

Informacje powiązane tematycznie: będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie (2007-02-16), oraz: podziękowania od Spółdzielni Jedność za akcję internautów (2007-03-24). Przyłącz się do rozmowy na naszym forum: plac zabaw w Piasecznie. Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno