Informacje24 marca 2018, 10:00,

Bajki z kliszy w Strefie Kultury


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 marca 2018 roku o godz. 11:00 zapraszamy na Bajki z kliszy do Strefy Kultury w Piasecznie (Jarząbka 20/85). Animacje dla dzieci z Magdaleną Wojewodą. Wstęp wolny, zapisy tel. 505-856-669.

BAJKI Z KLISZY W STREFIE KULTURY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 marca 2018, 18:00,

Frida - Życie, Sztuka, Rewolucja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 marca 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Frida - Życie, Sztuka, Rewolucja. Bilety 45 i 40 zł. Sprzedaż biletów kasa w KDK wtorek - piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy na 2 godziny przed wydarzeniem. Zapraszamy do KDK Konstancin-Jeziorna

FRIDA - ŻYCIE, SZTUKA, REWOLUCJA

FRIDA - ŻYCIE, SZTUKA, REWOLUCJA Pierwszy, polski projekt teatralny inspirowany życiem i twórczością meksykańskiej malarki Fridy Kahlo. Spektakl aktora, reżysera i dramaturga Jakuba Przebindowskiego jest wyjątkowym połączeniem teatru, videoartu, performance, videoteatru oraz malarstwa. W roli Fridy Kahlo wystąpi aktorka i malarka Martyna Kliszewska. W ostatnich chwilach swego życia Frida Khalo opowiada o sobie i sprawach dla siebie najważniejszych. Wzruszająca opowieść o życiu i miłości, a dtakże walce o artystyczną niezależność kobiety-malarki. Wielkie emocje, namiętność, porywająca muzyka oraz wspaniałe obrazy inspirowane twórczością artystki w przejmującym monodramie. Pełen zmysłowości spektakl, szczególny monolog, z pogranicza jawy i snu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie