Informacje12 grudnia 2013, 00:00,

Bajki z kliszy w Przystanku Kultura Piaseczno

Wszechnica Rodzica i Przystanek Kultura w Piasecznie zapraszają na Bajki z Kliszy pn. ZIMA LUBI DZIECI NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 14 grudnia 2013 roku o godz. 16.30 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Bajki poprzedzi koncert maluchów, uczestniczących w zajęciach Wszechnicy Rodzica o tematyce Zimowo-Bożonarodzeniowej. Zapraszamy na bajki z kliszy.

BAJKI Z KLISZY PIASECZNO
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje11 grudnia 2013, 00:00,

Spotkania o profilaktyce zdrowotnej kobiet

Zespół położnych Szpitala św. Anny w Piasecznie zaprasza Panie (bez ograniczeń wiekowych) do udziału w spotkaniach tematycznych dotyczących profilaktyki zdrowotnej kobiet. Spotkania odbywają się w Szpitalu św. Anny w Piasecznie przy ul. Mickiewicza 39 w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 17.00 na drugim piętrze w nowej części Szpitala. Najbliższe spotkanie odbędzie się 8 stycznia 2014 roku o godz. 17.00 i dotyczyć będzie profilaktyki raka szyjki macicy i raka piersi. Serdecznie zapraszamy. Kontakt/informacja: Ewa Pogodzińska - Dyrektor PR kom. 661 300 287, fax 71 71 17 415 Zapraszamy!

SPOTKANIE W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYKA ZDROWOTNA KOBIETY-KOBIETOM
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno