Informacje21 maja 2016, 11:00,

Bajki Ignacego Krasickiego - widowisko Czytamy z Rodzinami


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Serdecznie zapraszam na wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju widowisko Czytamy z Rodzinami, w którym biorą udział nasze zalesiańskie dzieci ze swoimi rodzicami. Będą czytać wielkie Bajki Mistrza Ignacego Krasickiego. Będzie mądrze, refleksyjnie i wesoło, bowiem swój pokaz zapowiedział Iluzjonista - Mistrz Konrad Modzelewski.

BAJKI IGNACEGO KRASICKIEGO - WIDOWISKO CZYTAMY Z RODZINAMI

Przeczytaj też: Tymczasowa zmiana organizacji ruchu w Piasecznie

To ważne spotkanie: przypominamy Wielką Literaturę i Wielkiego Poetę, pokazujemy, że wspólnie można czytać teksty proste i trudne, i że nie ma w tym barier. Czytajmy razem z Rodzinami Wielką Polską Literaturę. Widowisko odbędzie się 21 maja 2016 r. o godzinie 11:00 w ogrodzie Klubu Kultury w Zalesiu Górnym przy ulicy Jelonka 2.

Magda Olszewska

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 czerwca 2016, 17:00,

Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 czerwca 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 5 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piasecznie. W uroczystości wezmą udział, oprócz społeczności szkoły, zaproszeni goście, dawni pracownicy oraz absolwenci. W programie spotkania znajdzie się min: odsłonięcie tablicy pamiątkowej, występy uczniów oraz nauczycieli, degustacja tortu jubileuszowego, a także spotkania przy kawie i ciastku, urozmaicone zdjęciami sprzed lat. Dzień wcześniej (3 czerwca 2016 r. o godz. 18.00), w kościele parafialnym p.w. Matki Bożej Różańcowej, odbędzie się Msza Święta w intencji społeczności szkoły.

JUBILEUSZ 50-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 W PIASECZNIE

Elżbieta Małecka - wicedyrektor SP nr 5 w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie