Informacje7 stycznia 2009, 00:00,

Bajki i Piosenki po Angielsku w Przedszkolu Kidi Ustanów

Przedszkole Językowe Kidi serdecznie zaprasza dzieci na Świąteczne Bajki Angielskiego Królika. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 10 stycznia 2009 roku o godzinie 11:30 w Przedszkolu Kidi przy ul. Głównej 10 w Ustanowie. Dzieci będą miały okazję poznać bajki i piosenki po angielsku. Serdecznie zapraszamy do Kidi w Ustanowie. Więcej informacji na temat przedszkola, możecie przeczytać w informacji: Przedszkole Kidi.

Bajki i Piosenki po Angielsku w Przedszkolu Kidi Ustanów
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje7 stycznia 2009, 00:00,

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na spotkanie w Exploris

Dyskusyjny Klub Filmowy serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 10 stycznia 2009 roku, o godzinie 18:00 w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris przy ul. Przebudzenia Wiosny 32 w Zalesiu Górnym. Podczas spotkania, będzie możliwość obejrzenia dwóch filmów, dotyczących 1968 roku. Pierwszym będzie film Milosa Formana "Hair", drugim "Marcowe migdały" Radosława Piwowarskiego. Naszym gościem będzie Grzegorz Górny - twórca magazynu i programu telewizyjnego "Fronda". Serdecznie zapraszamy na spotkanie DKF w Exploris.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno