Informacje10 kwietnia 2010, 00:00,

Bajka Słoń Trąbaliński - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: S£Oń TR¡BALIńSKI, w wykonaniu Teatru Narwal. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 kwietnia 2010 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl kosztuje 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zapraszamy!

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Słoń Trąbaliński opowiada o życiu małego, zabawnego słonika, który urodził się bez trąby. Mały Trąbalek bardzo cierpiał z tego powodu, a inne zwierzęta nie pomagały mu w jego niedoli, wciąż się z niego naśmiewały i nie chciały się z nim bawić. Wkrótce jednak okazało się, że odmienność czyni z nas niepowtarzalnych i wyjątkowych. To wesoła, muzyczna bajka, która uczy tolerancji. Pokazuje, że wszyscy choć tak różni, jesteśmy tak samo wyjątkowi i wartościowi. Plan żywy i lalkowy. Teatr Narwal: www.teatrnarwal.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 kwietnia 2010, 00:00,

IMPREZY I KONCERTY OŚRODKA KULTURY PIASECZNO ODWO£ANE W ZWI¡ZKU Z żA£OB¡ NARODOW¡

Informacja specjalna Ośrodka Kultury: Szanowni Państwo, w związku z tragicznym wydarzeniem związanym z katastrofą samolotu prezydenckiego i ogłoszeniem żałoby narodowej wszystkie imprezy organizowane przez Ośrodek Kultury zostają odwołane. O nowych terminach poinformujemy Państwa wkrótce.
autor/źródło: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie