Informacje15 marca 2013, 00:00,

Bajka Pożarcie królewny Bluetki - X Festiwal Małych Form Teatralnych Konstancin-Jeziorna

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na X Festiwal Małych Form Teatralnych, który odbędzie się w niedzielę 17 marca 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: Zespół Szkół im. Władysława Reymonta ul. Mirkowska 39, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. W ramach festiwali zapraszamy na bajkę Pożarcie królewny Bluetki (Projekt Teatr Warszawa).

POżARCIE KRÓLEWNY BLUETKI X FESTIWAL MA£YCH FORM TEATRALNYCH

Pożarcie królewny Bluetki (Projekt Teatr Warszawa) W pewnym niewielkim królestwie zamieszkał smok, który żywi się wyłącznie królewnami. Za godzinę ma skonsumować królewnę Bluetkę. Wierny paź Królewny rozpaczliwie szuka dla niej obrońcy. Niestety nie może liczyć na Dobrą Wróżkę, bo ta właśnie utraciła pamięć i nie przypomina sobie żadnego zaklęcia przeciw smokom. Czy znajdzie się rycerz, który go pokona? I czy tam rzeczywiście czai się smok? Przekonajcie się sami… Reżyseria: Zbigniew Kozłowski. Scenografia i kostiumy: Anita Błażejewska. Muzyka: Piotr Golla. Obsada: Dorota Furtak / Joanna Pach żbikowska, Agnieszka Kudelska, Zbigniew Kozłowski, Marcin Błaszak. Czas trwania: 60 minut.

Festiwal Małych Form Teatralnych w Konstancinie jest corocznie organizowany we współpracy z placówkami oświatowymi gminy Konstancin-Jeziorna. Impreza jest stałym elementem działań artystycznych zarówno środowisk szkolnych jak i rodzin biorących aktywny udział w przygotowaniach i prezentacjach przedstawień teatralnych. Formuła Festiwalu daje szansę zaprezentowania się grupom teatralnym w szerokim przedziale wiekowym. Festiwal Małych Form Teatralnych od dziesięciu lat pełni ważną rolę w życiu społecznym Konstancina.

16-17 marca 2013 X Festiwal Małych Form Teatralnych
autor/źródło: 16-17 marca 2013 X Festiwal Małych Form Teatralnych

Informacje15 marca 2013, 00:00,

Kici-Kocia w PRL-u premiera Teatru BEZNAZWY

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria oraz Teatr BEZNAZWY działający przy Ośrodku Kultury zaprasza na premierę spektaklu pt.: KICI - KOCIA w PRL-u, która odbędzie się w najbliższą sobotę 16 marca 2013 roku o godz. 17.00. Miejsce: sala Ośrodka Kultury przy ul. Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy na spektakl Kici - Kocia w PRL-u.

KICI - KOCIA W PRL-U PREMIERA TEATRU BEZNAZWY W GÓRZE KALWARII

Spektakl Kici - Kocia w PRL-u jest na podstawie tekstów Mirona Białoszewskiego pt: Kabaret "Kici - Koci". Scenariusz i reżyseria: Grzegorz Emmanuel. W spektaklu wystąpią: Ewa Zduńczyk, Karina Ziętkowska, Zofia Zielińska, Julira Sawicka, Patrycja Sawicka, Alicja Koszałka, Wiktoria £ubianka oraz Anna Drozd.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria