Informacje12 listopada 2017, 15:00,

Bajeczna Fiesta w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 listopada 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na kolejny spektakl, który zostanie pokazany w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym. Tym razem, będzie można obejrzeć przedstawienie teatralne pt. Bajeczna Fiesta, w wykonaniu aktorów teatru Kultureska. Cena biletu – 6 zł. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17.

BAJECZNA FIESTA W RAMACH JESIENNYCH SPOTKAŃ Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

Bajeczna Fiesta to interaktywny spektakl o tematyce ekologicznej pełen muzyki, tańca, zabaw i animacji dla najmłodszych. Zgodnie z tytułem - będzie to sześćdziesiąt minut szaleństwa i zabawy! Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści edukacyjnych. Dzieci nauczą się w jaki sposób można dbać o przyrodę. Będą miały okazję powtórzyć zasady segregacji odpadów, a także posegregować śmieci z bohaterami bajki. Wybierzemy SuperEkoBohaterów, a także pokażemy dzieciom jak zaczarować świat, żeby pozbyć się zanieczyszczeń powietrza. Udowodnimy widzom, że w życiu warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości – bo wtedy można być kim tylko się chce – policjantem, tancerzem, a nawet… czarodziejem! Na scenie wystąpi gwiazda rock'nd'jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The Jelonband - Jelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju – Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy – The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze – dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. Fiesta będzie doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie, jak możemy uczynić nasz świat czystym i ekologicznym. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które będą miały okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach. Pozostaje tylko pytanie: Kto zostanie EkoKrólem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 listopada 2017, 16:30,

Dobrze że jesteś - warsztaty umiejętności społecznych dla nastolatków w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy do udziału w warsztatach umiejętności społecznych dla nastolatków pn.: Dobrze, że jesteś. Zajęcia dedykowane są młodym ludziom, którym brak jest pewności siebie oraz przeżywającym trudności w relacjach z rówieśnikami, a także tym nastolatkom, które chcą lepiej radzić sobie w grupie i rozwijać umiejętności pozwalające budować trwałe i pozytywne relacje z innymi ludźmi.

DOBRZE ŻE JESTEŚ - WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH DLA NASTOLATKÓW W PIASECZNIE

Podczas zajęć bawiąc się, grając i rozmawiając na ważne dla nas tematy - nauczymy się rozpoznawać i wyrażać swoje emocje, odważniej komunikować z innymi oraz bronić swoich praw i granic. Zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej i II, III gimnazjum.

Zajęcia będą odbywały się:
- we wtorki od 21.11.2017 do 19.12.2017 w godz. 17:30 - 20:00,
- w sobotę 02.12.2017 w godz. 9:00 - 13:00.

Zapisy i kontakt: udział w warsztatach poprzedzony jest spotkaniem indywidualnym, na które zapraszamy uczestnika zajęć wraz z rodzicami. Odbycie indywidualnej konsultacji jest niezbędnym warunkiem przyjęcia na warsztaty. Kontakt: Karolina Szachnowska 22 756-72-63, karolina.szachnowska@mgops.piaseczno.eu

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie