Informacje7 listopada 2015, 11:00,

Bądź bezpieczny na drodze - noś elementy odblaskowe i przyjdź do Auchan Piaseczno po odblaski

Odblask przypięty do ubrania sprawia, że kierowca może dostrzec pieszego lub rowerzystę już z odległości 150 metrów. Dlatego warto nosić takie elementy. Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odbędzie się spotkanie w ramach kampanii edukacyjnej Odblaskowi.pl – Widoczni na drodze. Uczestnicy spotkania otrzymają bezpłatne opaski odblaskowe i dowiedzą się m.in. jak bezpiecznie korzystać z przejścia dla pieszych i poruszać się po drodze.

Kampania edukacyjna Odblaskowi.pl ma na celu promowanie zasad bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów po drogach, zwłaszcza po zmroku. Skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Podczas spotkania, które odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno organizatorzy będą przekonywali, że wystarczy niewielka zmiana zachowań na drodze, aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Warto zacząć od poprawy widoczności na drodze oraz przejściu dla pieszych i nosić elementy odblaskowe. Dzięki nim kierowca, który nas zobaczy na przejściu lub drodze jest w stanie szybciej zareagować i np. rozpocząć hamowanie samochodem.

Wszyscy, którzy w sobotę 7 listopada odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno, otrzymają odblaskowe opaski. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach edukacyjnych, rozwiązać krzyżówki i rebusy, a także wziąć udział w zajęciach plastycznych, których tematem będzie bezpieczne poruszanie się po drodze i zachowanie na przejściu dla pieszych. Z kolei dla dorosłych przygotowano specjalne edukacyjne broszury.

Dodatkowo na stronie internetowej www.akademia.odblaskowi.pl będzie dostępna platforma e-learningowa, dzięki której dzieci wspólnie z rodzicami będą mogły wzbogacić swoją wiedzę na temat zasad bezpiecznego zachowania się na drodze.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Spotkanie w ramach akcji Odblaskowi.pl odbędzie się w sobotę 7 listopada 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie, w godzinach 11.00-16.30. Udział we wszystkich animacjach jest bezpłatny.

W tym roku odbędzie się już szósta edycja kampanii. Specjalny patrol Odblaskowi.pl przemierzy ponad 12 tys. kilometrów na terenie Polski i odwiedzi 22 galerie handlowe Auchan. Dla uczestników przygotowano 50 tysięcy opasek odblaskowych i 40 tysięcy materiałów informacyjnych. Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie www.odblaskowi.pl Tegoroczną edycję kampanii edukacyjnej „Odblaskowi.pl” wspierają gwiazdy sportu i muzyki, m.in. Kajetan Kajetanowicz, czterokrotny Mistrz Europy w rajdach samochodowych, sztangista Bartłomiej Bonk oraz wokalista Grzegorz Hyży. Patronat medialny nad kampanią objęła Telewizja TVP Info magazyn Fleet i Auto Świat.

Marcin, 16 lipca 2019
Cześć, tutaj jest duży wybór elementów odblaskowych http://euroblask.pl/ jak: zawieszki odblaskowe, opaski odblaskowe, naklejki odblaskowe, odblaski rowerowe, kamizelki odblaskowe.
Marcin, 16 lipca 2019
Cześć, tutaj jest duży wybór elementów odblaskowych [url=http://euroblask.pl/][/url] jak: zawieszki odblaskowe, opaski odblaskowe, naklejki odblaskowe, odblaski rowerowe, kamizelki odblaskowe.
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135
Informacje4 listopada 2015, 16:00,

Klub strzelecki UKS STRZAŁ Piaseczno