Informacje23 stycznia 2014, 00:00,

BackUp zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców Piaseczna i okolic, na RUSSIAN NIGHT, czyli koncert zespołu coverowego BACKUP! Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 25 stycznia 2014 roku, start po godzinie 21.00. Zespół BackUp wystąpi w składzie tj.: Andrey Mayevsky - śpiew, Valery Pleshanov - gitary, śpiew, Nikolay Pleshanov - bass, śpiew. Wstęp 10 złotych. Czeka Was niezapomniany wieczór z coverami.

BACKUP W 8 BALL CLUB PIASECZNO

Zespół BackUp wykonuje niezapomniane hity ostatnich 35-ciu lat w stylu "Traditional Rock" i "Pop". Zespół ma w swoim repertuarze ponad 120 piosenek w języku angielskim - niektóre skopiowane, niektóre w nowym wykonaniu. Grupa powstała w 1996 roku i wystąpiła 17 razy w Finlandii, zajęła nagrodzone miejsce na festiwalach "Rock Twins -98" i "Singing Nevsky -97". Obecnie zespół koncertuje w Polsce zdobywając liczne nagrody i zyskując rzesze fanów. Ich aktywność nie ogranicza się tylko do koncertów, ale także do występów podczas bali, bankietów, czy też imprez integracyjnych nadając im niepowtarzalny charakter, jaki niesie ze sobą nieśmiertelny Rock i Rock & Roll lat 60 -70 i 80. Strona BackUp: www.backuprock.com

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 stycznia 2014, 00:00,

Spektakl Piaskownica w Konstancinie-Jeziornie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na sztukę teatralną Michała Walczaka: PIASKOWNICA, w reż. Ewy Cielesz. Sztukę będzie można obejrzeć 25 stycznia 2014 roku o godz. 19.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy do Piaskownicy w Konstancinie-Jeziornie.

Spektakl Piaskownica w Konstancinie-Jeziornie

W 2001 roku Michał Walczak za utwór PIASKOWNICA, otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie dramaturgicznym My na progu nowego wieku. Wzruszająca opowieść o dojrzewaniu emocjonalnym i rodzącym się uczuciu dwojga młodych ludzi balansujących na pograniczu świata zabawy i pierwszych dorosłych doświadczeń. Reżyseria - Ewa Cielesz. Występują: Jakub Guszkowski, Anna Cielesz. Operator muzyki i światła: Paweł Pocztarski.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna