Informacje3 lutego 2019, 13:00,

Awanturka z leśnego podwórka Teatr Bajlandia - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

3 lutego 2019 roku o godz. 14.00 i 16.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Teatr Bajlandia ze swoim spektaklem "Awanturka z leśnego podwórka". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Bilety w cenie 10 zł. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl, 519 388 690, 22 756 76 00 wew.18. Kup bilet Serdecznie zapraszamy.

Awanturka z leśnego podwórka Teatr Bajlandia - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Teatr BAJLANDIA "Awanturka z leśnego podwórka" - pytał lisek pannę gąskę, masz ochotę na przekąskę? Przytaknęła, ale zbladła, bo prócz niej nie było jadła!” AWANTURKA Z LEŚNEGO PODWÓRKA, to pełna przygód i humoru bajka dla Najmłodszych. Kolorowa i rozśpiewana w prawdziwie leśnej scenerii opierająca się na interakcji z dziećmi, które biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów. Dzieci nauczą się od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu a zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Czy leśna kompania zdoła przechytrzyć cwanego lisa? Czy szlachetność i zgoda zwyciężą? O co ta cała awanturka ? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie tylko podczas tego spektaklu! BOHATEROWIE: Zajączek – uroczy romantyk, Jeżyk – ufny i dobroduszny, prawdziwy bohater, Gąska Pralinka – łakomczuszek, Lisek – sprytny i przebiegły WYSTĘPUJĄ: Katarzyna SŁOMSKA, Małgorzata RYTEL, Paweł WIŚNIEWSKI. Reżyseria i scenografia: Katarzyna SŁOMSKA. Muzyka i aranżacja: Tomasz FRĄCZEK.

Informacje6 lutego 2019, 17:30,

Maroko - Klub Podróżnika Po Horyzont w Mysiadle

6 lutego 2019 roku o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont - Maroko - od piasków Sahary po szczyty Atlasu. Spotkanie z Kacprem Hyżym. Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Maroko - Klub Podróżnika Po Horyzont w Mysiadle