Informacje21 lipca 2018, 06:00,

Autobus linii L 39 powraca na stałą trasę


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Warszawski Transport Publiczny poinformował, że od 21 lipca 2018 roku autobusy linii L 39 będą dojeżdżały do pętli PKP Jeziorki. 

L 39 POWRACA NA STAŁĄ TRASĘ
foto: ZTM Warszawa

źródło: www.facebook.com/wtp.warszawa/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 lipca 2018, 19:30,

Obejrzyj film Zanim zasnę w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 lipca 2018 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 odbędzie się trzeci z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018. Tego dnia będzie można obejrzeć dramat pt: Zanim zasnę (film z 2014 roku), opowiadający o cierpiącej na amnezję kobiecie, która budzi się każdego ranka, nie wiedząc kim jest, i próbuje odbudować wspomnienia przy pomocy dziennika, który przechowuje. Reżyseria: Rowan Joffé, scenariusz: Rowan Joffé, produkcja: Francja, Szwecja, USA, Wielka Brytania, czas trwania filmu: 1 h 32 m.

OBEJRZYJ FILM ZANIM ZASNĘ W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM

Zanim zasnę - opis filmu: Adaptacja powieści S.J. Watsona pt.: “Zanim zasnę”. Christine codziennie budzi się, nie pamiętając, kim jest, i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie