Informacje28 marca 2018, 08:00,

Autobus linii 742 z centrum Góry Kalwarii do stacji metra Kabaty


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Autobus linii 742, kursujący obecnie z centrum Góry Kalwarii do Wilanowa, będzie jeździć na stację metra Kabaty. Taką decyzję podjął Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Zmiana autobusowej trasy będzie możliwa, gdyż wybudowano ulice Korbońskiego i Rosnowskiego (które łączą drogę Konstancin-Jeziorna - Warszawa z Ursynowem). Kiedy pasażerowie tędy pojadą? Najpierw muszą zostać przeprowadzone roboty drogowe w rejonie skrzyżowania ulic Relaksowej i Wąwozowej. Wszystko wskazuje na to, że komunikacja (chodzi nie tylko o linię 742, ale też o linie 710 i 724) zostanie skierowana na nową trasę w pierwszej połowie roku.

AUTOBUS LINII 742 Z CENTRUM GÓRY KALWARII DO STACJI METRA KABATY

– Głosy naszych mieszkańców są podzielone: część opowiada się za tym, by autobusy cały czas kursowały do Wilanowa, część optuje za kursami na stację metra Kabaty. Jednak ZTM zakomunikował, że tak czy inaczej trasa zostanie zmieniona, gdyż będzie to rozwiązanie najkorzystniejsze dla pasażerów – mówi burmistrz Dariusz Zieliński. Oczywiście do Wilanowa nadal będzie można się dostać – tyle że po przesiadce w Konstancinie-Jeziornie lub Warszawie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 marca 2018, 13:00,

Czerwone Kapturki - przedstawienie klubowej grupy teatralnej w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 marca 2018 roku o godz. 14.00 zapraszamy do Józefosławia na przedstawienie teatralne klubowej grupy teatralnej pt. "Czerwone Kapturki". Grupa pod opieką instruktor Mai Borkowskiej - Złoch. Wstęp wolny. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14.

CZERWONE KAPTURKI - PRZEDSTAWIENIE KLUBOWEJ GRUPY TEATRALNEJ W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie