Informacje5 maja 2007, 00:00,

Auchan Piaseczno komunikat prasowy od Rzecznika Auchan

Przedstawiamy Wam komunikat prasowy, który otrzymaliśmy od Rzecznika Auchan do przekazania mieszkańcom naszego regionu, którzy robią zakupy w Hipermarkecie Auchan Piaseczno: Szanowni Państwo, w związku z przebudową ulicy Puławskiej oraz zamknięciem obydwu dotychczasowych wjazdów od strony ulicy Puławskiej, dojazd do Centrum Handlowego Auchan w Piasecznie odbywa się obecnie:

Wjazd z kierunku Piaseczna: albo skręt w prawo, na światłach, w ulicę Energetyczną, a następnie, za strzałkami, w lewo ulicą Geodetów wjazd na parking Auchan, lub bezpośrednio z ulicy Puławskiej TYMCZASOWYM WJAZDEM przed stacją paliw Auchan w prawo.
Wjazd z kierunku Warszawy: na światłach przy ulicy Energetycznej skręt w lewo w Energetyczną, a następnie za strzałkami, w lewo ulicą Geodetów wjazd na parking Auchan.

Auchan Piaseczno - wjazdy i wyjazdy
kliknij aby powiększyć

Wyjazd kierunek na Piaseczno: z parkingu Auchan w prawo w ulicę Geodetów, a następnie ulicą Energetyczną do świateł i skręt w lewo na Piaseczno.
Wyjazd kierunek na Warszawę: z parkingu Auchan TYMCZASOWYM WYJAZDEM za stacją paliw TYLKO W PRAWO (uwaga przy wyjeździe), bezpośrednio w ulicę Puławską; lub z parkingu w prawo w ulicę Geodetów, następnie ulicą Energetyczną do świateł, na światłach w prawo.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia w dojeździe do hipermarketu Auchan w Piasecznie, które tak samo jak i Państwa, nas spotykają. Objazd został wprowadzony bez odpowiedniego, wcześniejszego przygotowania, które umożliwiłoby nam podanie tej informacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Staramy się przekonać wykonawcę robót oraz pozostałe instytucje, aby poprawili obecny stan ruchu. Będziemy Państwa na bieżąco informować o wprowadzanych zmianach drogowych, oraz o możliwościach dojazdu do centrum handlowego Auchan Piaseczno. Mapka załączona do informacji została przesłana nam przez Rzecznika Auchan: www.auchan.pl

Auchan informuje również, że klienci Auchan Piaseczno do końca maja na zakupy otrzymują 5% rabatu na Skarbonkę. Zapraszamy wszystkich na zakupy do Auchan w Piasecznie, gdzie czekają na Was urodzinowe promocje!

Informacje w naszym serwisie powiązane tematycznie: promocje na jedenaste urodziny Auchan Piaseczno, korki na Puławskiej na wysokości Auchan, remont Puławskiej zmiana organizacji ruchu na Puławskiej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje30 kwietnia 2007, 00:00,

Promocje na jedenaste urodziny Auchan Piaseczno

Wielkimi krokami zbliża się maj, kiedy to Auchan Polska będzie obchodziło 11 urodziny Auchan w Piasecznie. Hipermarket przygotował miesiąc szalonych promocji i atrakcji dla klientów. Konkursy i loterie z cennymi nagrodami, a to wszystko czeka nas już od 4 maja 2007 roku. Już wkrótce na stronie Auchan pojawi się urodzinowa gazetka promocyjna.

Urodziny Auchan Piaseczno

W piaseczyńskim hipermarkecie Auchan podczas urodzinowej loterii będzie można wygrać między innymi pięciodrzwiowy samochód Peugeot 107, który jest główną nagrodą loterii. Wystarczy przyjść w maju (od 4 maja) na zakupy do hipermarketu Auchan w Piasecznie, zrobić zakupy, następnie wypełnić kupon loteryjny i wrzucić go do urny. Wystarczy zrobić tylko tyle, aby wygrać wspaniałe nagrody: odtwarzacze mp4, telefony komórkowe, odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki, zestawy komputerowe. Losowanie nagród przewidziane jest w każdy czwartek maja 2007 - szczegóły na stronie: loterie urodzinowe Auchan. Zapraszamy na zakupy do Auchan w Piasecznie, a także na stronę: www.auchan.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno