Informacje5 maja 2007, 00:00,

Auchan Piaseczno komunikat prasowy od Rzecznika Auchan

Przedstawiamy Wam komunikat prasowy, który otrzymaliśmy od Rzecznika Auchan do przekazania mieszkańcom naszego regionu, którzy robią zakupy w Hipermarkecie Auchan Piaseczno: Szanowni Państwo, w związku z przebudową ulicy Puławskiej oraz zamknięciem obydwu dotychczasowych wjazdów od strony ulicy Puławskiej, dojazd do Centrum Handlowego Auchan w Piasecznie odbywa się obecnie:

Wjazd z kierunku Piaseczna: albo skręt w prawo, na światłach, w ulicę Energetyczną, a następnie, za strzałkami, w lewo ulicą Geodetów wjazd na parking Auchan, lub bezpośrednio z ulicy Puławskiej TYMCZASOWYM WJAZDEM przed stacją paliw Auchan w prawo.
Wjazd z kierunku Warszawy: na światłach przy ulicy Energetycznej skręt w lewo w Energetyczną, a następnie za strzałkami, w lewo ulicą Geodetów wjazd na parking Auchan.

Auchan Piaseczno - wjazdy i wyjazdy
kliknij aby powiększyć

Wyjazd kierunek na Piaseczno: z parkingu Auchan w prawo w ulicę Geodetów, a następnie ulicą Energetyczną do świateł i skręt w lewo na Piaseczno.
Wyjazd kierunek na Warszawę: z parkingu Auchan TYMCZASOWYM WYJAZDEM za stacją paliw TYLKO W PRAWO (uwaga przy wyjeździe), bezpośrednio w ulicę Puławską; lub z parkingu w prawo w ulicę Geodetów, następnie ulicą Energetyczną do świateł, na światłach w prawo.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia w dojeździe do hipermarketu Auchan w Piasecznie, które tak samo jak i Państwa, nas spotykają. Objazd został wprowadzony bez odpowiedniego, wcześniejszego przygotowania, które umożliwiłoby nam podanie tej informacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Staramy się przekonać wykonawcę robót oraz pozostałe instytucje, aby poprawili obecny stan ruchu. Będziemy Państwa na bieżąco informować o wprowadzanych zmianach drogowych, oraz o możliwościach dojazdu do centrum handlowego Auchan Piaseczno. Mapka załączona do informacji została przesłana nam przez Rzecznika Auchan: www.auchan.pl

Auchan informuje również, że klienci Auchan Piaseczno do końca maja na zakupy otrzymują 5% rabatu na Skarbonkę. Zapraszamy wszystkich na zakupy do Auchan w Piasecznie, gdzie czekają na Was urodzinowe promocje!

Informacje w naszym serwisie powiązane tematycznie: promocje na jedenaste urodziny Auchan Piaseczno, korki na Puławskiej na wysokości Auchan, remont Puławskiej zmiana organizacji ruchu na Puławskiej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje21 marca 2010, 00:00,

Wyniki konkursu foto ZDJęCIE MIESI¡CA MARZEC 2010

20 marca 2010 roku, zakończyło się głosowanie w trzeciej edycji konkursu fotograficznego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA MARZEC 2010. Serdecznie gratulujemy Agnieszce, a także Markowi i Adamowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Czekając na lepsze jutro
MIEJSCE 1 - Czekając na lepsze jutro.
Autor: kropaga (Agnieszka)

Ostatnie dni lutego w warszawskich łazienkach
MIEJSCE 2 - Ostatnie dni lutego w warszawskich łazienkach.
Autor: Amon (Marek)

Wiara
MIEJSCE 3 - Wiara.
Autor: adamp (Adam)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca Marzec 2010. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już w kwietniu. Wkrótce rozpoczyna się również przyjmowanie zdjęć do kolejnego konkursu tematycznego. Robisz zdjęcia? Przyłącz się do zabawy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: