Informacje5 maja 2007, 00:00,

Auchan Piaseczno komunikat prasowy od Rzecznika Auchan


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przedstawiamy Wam komunikat prasowy, który otrzymaliśmy od Rzecznika Auchan do przekazania mieszkańcom naszego regionu, którzy robią zakupy w Hipermarkecie Auchan Piaseczno: Szanowni Państwo, w związku z przebudową ulicy Puławskiej oraz zamknięciem obydwu dotychczasowych wjazdów od strony ulicy Puławskiej, dojazd do Centrum Handlowego Auchan w Piasecznie odbywa się obecnie:

Wjazd z kierunku Piaseczna: albo skręt w prawo, na światłach, w ulicę Energetyczną, a następnie, za strzałkami, w lewo ulicą Geodetów wjazd na parking Auchan, lub bezpośrednio z ulicy Puławskiej TYMCZASOWYM WJAZDEM przed stacją paliw Auchan w prawo.
Wjazd z kierunku Warszawy: na światłach przy ulicy Energetycznej skręt w lewo w Energetyczną, a następnie za strzałkami, w lewo ulicą Geodetów wjazd na parking Auchan.

Auchan Piaseczno - wjazdy i wyjazdy
kliknij aby powiększyć

Wyjazd kierunek na Piaseczno: z parkingu Auchan w prawo w ulicę Geodetów, a następnie ulicą Energetyczną do świateł i skręt w lewo na Piaseczno.
Wyjazd kierunek na Warszawę: z parkingu Auchan TYMCZASOWYM WYJAZDEM za stacją paliw TYLKO W PRAWO (uwaga przy wyjeździe), bezpośrednio w ulicę Puławską; lub z parkingu w prawo w ulicę Geodetów, następnie ulicą Energetyczną do świateł, na światłach w prawo.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia w dojeździe do hipermarketu Auchan w Piasecznie, które tak samo jak i Państwa, nas spotykają. Objazd został wprowadzony bez odpowiedniego, wcześniejszego przygotowania, które umożliwiłoby nam podanie tej informacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Staramy się przekonać wykonawcę robót oraz pozostałe instytucje, aby poprawili obecny stan ruchu. Będziemy Państwa na bieżąco informować o wprowadzanych zmianach drogowych, oraz o możliwościach dojazdu do centrum handlowego Auchan Piaseczno. Mapka załączona do informacji została przesłana nam przez Rzecznika Auchan: www.auchan.pl

Auchan informuje również, że klienci Auchan Piaseczno do końca maja na zakupy otrzymują 5% rabatu na Skarbonkę. Zapraszamy wszystkich na zakupy do Auchan w Piasecznie, gdzie czekają na Was urodzinowe promocje!

Informacje w naszym serwisie powiązane tematycznie: promocje na jedenaste urodziny Auchan Piaseczno, korki na Puławskiej na wysokości Auchan, remont Puławskiej zmiana organizacji ruchu na Puławskiej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje30 kwietnia 2007, 00:00,

Promocje na jedenaste urodziny Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wielkimi krokami zbliża się maj, kiedy to Auchan Polska będzie obchodziło 11 urodziny Auchan w Piasecznie. Hipermarket przygotował miesiąc szalonych promocji i atrakcji dla klientów. Konkursy i loterie z cennymi nagrodami, a to wszystko czeka nas już od 4 maja 2007 roku. Już wkrótce na stronie Auchan pojawi się urodzinowa gazetka promocyjna.

Urodziny Auchan Piaseczno

W piaseczyńskim hipermarkecie Auchan podczas urodzinowej loterii będzie można wygrać między innymi pięciodrzwiowy samochód Peugeot 107, który jest główną nagrodą loterii. Wystarczy przyjść w maju (od 4 maja) na zakupy do hipermarketu Auchan w Piasecznie, zrobić zakupy, następnie wypełnić kupon loteryjny i wrzucić go do urny. Wystarczy zrobić tylko tyle, aby wygrać wspaniałe nagrody: odtwarzacze mp4, telefony komórkowe, odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki, zestawy komputerowe. Losowanie nagród przewidziane jest w każdy czwartek maja 2007 - szczegóły na stronie: loterie urodzinowe Auchan. Zapraszamy na zakupy do Auchan w Piasecznie, a także na stronę: www.auchan.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie