Informacje25 czerwca 2016, 12:00,

Auchan nagradza zdolnych uczniów

Twoje dziecko może się pochwalić świadectwem z czerwonym paskiem? Centrum Handlowe Auchan Piaseczno nagrodzi wszystkich tych, którzy z wyróżnieniem zakończyli rok szkolny. Letnie upominki czekają w najbliższą sobotę także na uczniów, którzy z języka francuskiego otrzymali ocenę celującą!

AUCHAN NAGRADZA ZDOLNYCH UCZNIÓW

Dobre wyniki w nauce należy nagradzać. Tej zasady trzyma się Centrum Handlowe Auchan Piaseczno, które w sobotę 25 czerwca wręczy zdolnym uczniom letnie upominki, które umilą wakacyjną przerwę od szkoły.

Każdy uczeń, który może się pochwalić świadectwem z czerwonym paskiem, otrzyma od galerii handlowej zestaw do gry w badmintona. Z kolei uczniowie, którzy na koniec roku szkolnego otrzymali z języka francuskiego najwyższą ocenę, otrzymają dodatkowo nagrodę specjalną – grę plenerową Molkky, polegającą na zbiciu kręgli o odpowiedniej wartości specjalnym drewnianym zbijakiem tak, aby zdobyć równo 50 punktów. Aby odebrać upominki, wystarczy pokazać w Punkcie Obsługi Konkursu świadectwo szkolne.

Nagrody za dobre wyniki w nauce będą rozdawane w sobotę 25 czerwca 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 od godziny 12.00 do godziny 18.00. Liczba nagród w zabawie jest ograniczona.

Regulamin akcji: nagradzamy zdolnych uczniów (pdf)

Informacje24 czerwca 2016, 14:00,

Zlot Motocyklowy Służb Mundurowych i Piknik Integracyjny dla Dzieci i Młodzieży w Ryni

Policjanci z Piaseczna zachęcają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w II Międzynarodowym Zlocie Motocyklowym Służb Mundurowych, który odbędzie się w dniach 24-26 czerwca w Ryni k. Warszawy. Dodatkowo zapraszamy w dniu 26 czerwca na Piknik Integracyjny dla Dzieci i Młodzieży - Wakacje 2016 "Bezpiecznie na co dzień, na lądzie i na wodzie".

ZLOT MOTOCYKLOWY SŁUŻB MUNDUROWYCH I PIKNIK INTEGRACYJNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W RYNI

Policjanci z Piaseczna wspierają i zapraszają w dniach 24-26 czerwca br. Do wzięcia udziału w już II Międzynarodowym Zlocie Motocyklowym Służb Mundurowych, a przede wszystkim na uroczyste rozpoczęcie wakacji na Pikniku Integracyjnym w dniu 26 czerwca br. O godzinie 11:00. W programie pod nazwą „Bezpiecznie na co dzień, na lądzie i na wodzie” dla najmłodszych i nieco starszych czekają konkursy, zabawy oraz happeningi dotyczące bezpieczeństwa na drodze, na wodzie, w środkach transportu kolejowego i innych sytuacjach mających wpływ na życie i zdrowie.

Powstanie „Bezpieczne Miasteczko” utworzone przez Policję, Biuro Ochrony Rzadu, Straż Graniczną, Żandarmerię Wojskową, Krajową Radę Bezpieczeństwa Drogowego oraz Urząd Transportu Kolejowego. Ponadto atrakcjami będą z pewnością : tor łuczniczy, monster truck, symulator dachowania i zderzenia, odbędą się również pokazy sprzętu ratunkowego.

W imieniu organizatorów, policjanci z Piaseczna serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w ty przedsięwzięciu.

Zlot oraz imprezy towarzyszące odbędą się w ośrodku WDW Rewita w Ryni k. Warszawy.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie