Informacje17 czerwca 2008, 00:00,

ArtWay kolonie artystyczne o profilu taneczno językowym

Artway Kompania Twórcza Piaseczno serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 15 lat na KOLONIE ARTYSTYCZNE o profilu taneczno językowym, do komfortowego ośrodka Zawojanka w Zawoi położonego u stóp Królowej Beskidów - Babiej Góry. Kolonie artystyczne to jedyna tego typu propozycja na rynku oferująca, oprócz komfortowych, bezpiecznych warunków wypoczynku, codzienne zajęcia taneczne oraz konwersacje z języka angielskiego. Zapoznaj się z naszą ofertą wakacyjną dla dzieci!

ARTWAY KOLONIE ARTYSTYCZNE O PROFILU TANECZNO JęZYKOWYM

Znakomita opieka doświadczonej i sprawdzonej kadry pedagogicznej gwarantuje rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do każdego uczestnika kolonii. Nasza propozycja połączenia wypoczynku w ekologicznym, górskim klimacie z zajęciami tanecznymi i językowymi umożliwia efektywne wykorzystanie czasu. Zapewnia wielokierunkowy rozwój, naukę poprzez zabawę oraz poznanie osobliwości przyrodniczych Babiogórskiego Parku Narodowego i ciekawej kultury regionalnej.

Program kolonii artystycznych o profilu taneczno - językowym:
1. Zajęcia taneczne z instruktorem tańca (2 godz.) i naukę języka angielskiego z lektorem w specjalnie do tego celu przeznaczonej sali tanecznej oraz pracowniach dydaktycznych.
2. Wycieczka autokarowa do ¬ródeł Termalnych w Orawicy na Słowacji.
3. Wycieczki piesze z przewodnikiem w pasmo Babiej Góry.
4. Wycieczka na Halę Barankową (wyrób oscypków, wypas owiec, spotkanie z góralami).
5. Zajęcia rękodzielnicze (wyrób zabawek z sianka, malowanie na szkle).
6. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
7. Imprezy rekreacyjno - sportowe na terenie ośrodka (dyskoteki, gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami).

Planowane są trzy turnusy: (1) od 28 czerwca do 8 lipca, (2) od 8 lipca do 20 lipca, oraz (3) od 20 lipca do 30 lipca. Cena wynosi 1399 zł/os. natomiast przy zgłoszeniach powyżej 2 osób - 20% zniżki dla każdego uczestnika! Organizator: Artway Kompania Twórcza z siedzibą w Piasecznie e-mail: artway@artway.pl Kontakt telefoniczny: Katarzyna Ammol tel. 0502-560-296 i Kamila Kamińska tel. 0601-289-414. Więcej informacji na temat naszej oferty wakacyjnej kolonii, znajdą Państwo na stronie: www.artway.pl Zachęcamy do zapoznania się z naszą wakacyjną ofertą dla dzieci.
autor/źródło: Katarzyna Ammol (0502-560-296) - Kamila Kamińska (0601-289-414)

Informacje14 czerwca 2008, 00:00,

Eliminacje Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych

Informujemy, że w ciągu najbliższych dwóch dni 14-15 czerwca 2008 roku, na torze RcMonster przy ul. Puławskiej 31 w Piasecznie, odbędą się III eliminacje Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych. Organizator, czyli Europejskie Stowarzyszenie Sportów RcMonster zaprasza mieszkańców w sobotę w godzinach 9:00-18:00, natomiast w niedzielę w godzinach 9:00-15:00. Organizatorzy zapewniają, że podczas tych dwóch dni zmagań, nie zabraknie sportowych emocji. Zachęcamy do kibicowania zawodnikom podczas eliminacji do Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno