Informacje6 lipca 2013, 00:00,

Arek Zewar i Krzysiek Rukat i Marcin Adamski zagrają koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na koncert Arka Zewara, Krzysia Rukata oraz Marcina Adamskiego. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 6 lipca 2013 roku, start o godzinie 21:15. Wstęp 5 zł. Tym razem będzie troszkę inaczej - troszkę bardziej akustycznie, ale nie mniej energetycznie...

Manaus zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na sobotni koncert w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje3 lipca 2013, 00:00,

Lotto Poland Bike Marathon Góra Kalwaria

Góra Kalwaria na mapie LOTTO Poland Bike Marathon gości od samego początku. W niedzielę 7 lipca 2013 roku, Poland Bike zawita do Góry Kalwarii piąty raz z rzędu. Na miłośników jazdy na rowerach górskich czeka malownicza trasa, prowadząca przez Lasy Chojnowskie i wały nad Wisłą w pobliżu Zamku Czersk. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta piątego etapu LOTTO Poland Bike Marathon znajdą się, tak jak przed rokiem, przy Placu Piłsudskiego.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON GÓRA KALWARIA

- Każdy może wystartować. Bez względu na wiek. W Górze Kalwarii tradycyjnie nie powinno zabraknąć emocji - zapewnia organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Jestem przekonany, że trasa ponownie sprawi wielką przyjemność fanom dwóch kółek. Jest zróżnicowana, znajdą się na niej wszystkie rodzaje nawierzchni. Ostatnie 8 km jazdy to teren jak na Mazowsze dość pagórkowaty i prawdziwa namiastka kolarstwa górskiego. Zjazdy przeplatają się z podjazdami. Finisz po bruku pod górę. Niczym na słynnym wyścigu Paryż - Roubaix. Zapraszam wszystkich sympatyków jazdy na rowerze do Góry Kalwarii.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON GÓRA KALWARIA

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (53 km), MINI (32 km) oraz FAN (6 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Góry Kalwarii w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-7 lat. V etap LOTTO Poland Bike Marathon w Górze Kalwarii organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Powiatem Piaseczyńskim.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON GÓRA KALWARIA

BIURO ZAWODÓW: Miasteczko Poland Bike (Góra Kalwaria, Plac Piłsudskiego) – 6 lipca (sobota) godz. 17-20 oraz 7 lipca (niedziela) godz. 8.00-11.00 (dystans FAN) i godz. 8.00-12.00 (dystanse MINI i MAX)

LOTTO POLAND BIKE MARATHON GÓRA KALWARIA

Lotto Poland Bike Marathon program zawodów:

8.00-11.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystans FAN)
8.00-12.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystanse MINI i MAX)
11.10 - ustawianie zawodników na starcie dystansu FAN
11.15 - start dystansu FAN (6 km)
12.15 - ustawianie zawodników na starcie dystansów MAX i MINI
12.30 - start dystansów MAX (53 km) i MINI (32 km)
12.50 - start Mini Cross na terenie Miasteczka Poland Bike
14.00 - dekoracja dystansu FAN i Mini Cross
15.45 - dekoracja dystansów MINI i MAX oraz losowanie nagród dla uczestników

LOTTO POLAND BIKE MARATHON GÓRA KALWARIA

DODATKOWE INFORMACJE Podczas maratonu będzie funkcjonował elektroniczny system pomiaru czasu (start i meta) oraz na trasie kontrolna mata elektronicznego pomiaru czasu. Po zakończeniu zawodów zawodnicy otrzymają swój wynik SMSem (warunek - przy rejestracji należy podać nr telefonu komórkowego). W Miasteczku Poland Bike będzie można skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego oraz z bezpłatnego, profesjonalnego masażu Policealnej Szkoły Medycznej nr 4 z Warszawy. Dla wszystkich uczestników maratonu bufety na trasie i w Miasteczku Poland Bike („kolarski makaron”, ciasta, ciasteczka, owoce, batony, napoje itp.). Dla dzieci – Chatka Małolatka (malowanie buziek, zajęcia i zabawy plastyczne, edukacyjne i integracyjne konkursy pod okiem wyspecjalizowanych animatorów).

LOTTO POLAND BIKE MARATHON GÓRA KALWARIA

KALENDARZ POLAND BIKE 2013 LOTTO Poland Bike Marathon 2013: Skrzeszew (prolog), Nowy Dwór Mazowiecki (14.04), Otwock (12.05), Legionowo (26.05), Wąchock (09.06), Góra Kalwaria (07.07), Długosiodło (21.07), Międzyrzec Podlaski (04.08), Kozienice (11.08), Węgrów (25.08), Płock (08.09), Ostrów Mazowiecka (29.09), Warszawa Wawer (13.10) VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Amatorów MTB 2013: Urle (23.06) Poland Bike XC 2013: Nadarzyn (29.06), Dąbrówka (20.07), Wieliszew (10.11) IV Memoriał Stanisława Królaka 2013: Warszawa (18.08) Więcej informacji na stronie internetowej www.polandbike.pl
autor/źródło: Media Poland Bike