Informacje1 listopada 2016, 10:51,

Apel o pomoc ustaleniu sprawcy i okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszego w Baniosze

W dniu wczorajszym tj. w poniedziałek 31 października 2016 roku, tuż po godzinie 17.00 w miejscowości Baniocha na drodze krajowej numer 79 doszło do śmiertelnego potrącenia 43-letniego pieszego. Sprawca tego wypadku jadący w kierunku Góry Kalwarii, nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie apelują do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu sprawcy/sprawczyni tego wypadku i jego okoliczności o pilny kontakt z policją tel 22 60 45 213.

APEL O POMOC USTALENIU SPRAWCY I OKOLICZNOŚCI ŚMIERTELNEGO POTRĄCENIA PIESZEGO W BANIOSZE

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie wczoraj po godzinie 17.00 otrzymał informację o wypadku na drodze krajowej numer 79 w miejscowości Baniocha. Z zebranych przez policjantów z wydziału ruchu drogowego informacji wynika, że kierowca pojazdu jadący w kierunku Góry Kalwarii, potrącił śmiertelnie 43- letniego mężczynę. Po wypadku pojazd nie zatrzymał się, nie udzielono też żadnej pomocy. Kierujący lub kierująca natychmiast odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Piaseczna apelują do wszystkich osób, ktore około godziny 17.00 znajdowały się na drodze numer 79 pomiędzy Piasecznem, a Górą Kalwarią opilny kontakt z policją jeżeli były one świadkami tego wypadku, zaobserwowały nietypowe zachowanie innego uczestnika ruchu, lub w jakikolwiek inny sposób mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego wypadku.

Na informacje czekamy pod numerem tel. 22 60 45 213

Jednocześnie apelujemy do sprawcy/sprawczyni tego wypadku, by dobrowolnie i jak najszybciej zgłosiła się do najbliższej jednostki policji.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

wątek na forum: śmiertelny wypadek w Baniosze

Informacje3 listopada 2016, 17:30,

ZADUSZKI KONSTANCIŃSKIE 2016

3 listopada 2016 roku o godz. 17.30 Towarzystwo Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zapraszają na wieczór wspomnień poświęcony nieżyjącym mieszkańcom Konstancina – członkom Towarzystwa oraz miłośnikom Konstancina i osobom zasłużonym dla tej miejscowości. Miejsce: KDK Hugonówka, ul.Mostowa 15 Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy na zaduszki do Konstancina. Wstęp wolny.

ZADUSZKI KONSTANCIŃSKIE 2016