Informacje22 października 2018, 16:00,

Anty-aging twarzy nauka automasaż metodą Yogattractive


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 października 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych nt.: Anty-aging twarzy nauka automasaż metodą Yogattractive. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

ANTY-AGING TWARZY NAUKA AUTOMASAŻ METODĄ YOGATTRACTIVE

O czym to będzie? Na czym polega atrakcyjność twarzy, a czego przemysł kosmetyczny nam nie mówi: jędrne mięśnie buzi i autoterapia manualna dla głębokich warstw skóry – zobaczysz ładny koloryt, owal, płytsze zmarszczki

Jak to zrobimy? Przećwiczymy wszystkie kluczowe partie twarzy i dostaniecie pracę domową na początek. Nauczymy się podstaw masażu kolagenowego, pobudzającego fibroblasty, drenującego opuchlizny i pobudzającego krwiobieg dla odżywienia skóry do głębi.

Jak się przygotować? Warto mieć głęboki dekolt, by móc go masować. Uwaga, zmyjemy makijaż (na oczach może pozostać), więc jeśli po spotkaniu planujecie uroczystą kolację, weźcie coś do „przypudrowania noska”. Reszta będzie czekać na Was na miejscu.

Spotkanie poprowadzi: Olga Szemley, autorka metody naturalnego anti-agingu jogi twarzy Yogattractive, podróżniczka, badacz kobiecych rytuałów pielęgnacyjnych, joginka i twórczyni unikatowych mozaik. Więcej o Oldze i o metodzie na www.yogattractive.com Dla chętnych, po zajęciach, będzie możliwość kupienia akcesoriów do masażu i ekologicznych olejków. Gospodynią i pomysłodawczynią Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych jest Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka, coach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 października 2018, 16:00,

Piosenki Starej Warszawy w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 paźdzernika 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert Piosenki Starej Warszawy. Sołtys i Rada Sołecka zapraszają seniorów i młodszych dziadków na wieczorek z piosenką w wykonaniu teatru "Złoty Dukat", przy kawie oraz herbacie i ciastku. Miejsce: sala w OSP Jazgarzew. Wstęp wolny. Zapraszamy.

PIOSENKI STAREJ WARSZAWY W JAZGARZEWIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie