Informacje6 czerwca 2017, 16:00,

Anna Jagodzińska - wieczór autorski

6 czerwca 2017 roku o godz. 18:00 odbędzie się wieczór autorski Anny Jagodzińskiej. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49 Piaseczno. Wstęp wolny. Podczas spotkania odbędzie się premiera drugiej części z serii: "Tajemnica Zaginionego Miasta". Po wieczorku zapraszamy wszystkich na skromny poczęstunek.

ANNA JAGODZIŃSKA - WIECZÓR AUTORSKI

Informacje3 czerwca 2017, 08:00,

Rajdowa Lesznowola Super Próba o Puchar Wójt Gminy Lesznowola

3 czerwca 2017 roku na parkingach przy Urzędzie Gminy Lesznowola zostanie rozegrana Super Próba o Puchar Wójt Gminy Lesznowola, organizowana w ramach amatorskiego rajdu samochodowego Rally Piaseczno. Zawodnicy będą musieli precyzyjnie i w jak najkrótszym czasie pokonać pełna zakrętów trasę. Zapraszamy do kibicowania - zawody odbędą się w godz. 10.00 do 16.00. Finał rajdu następnego dnia w Piasecznie.

RAJDOWA LESZNOWOLA SUPER PRÓBA O PUCHAR WÓJT GMINY LESZNOWOLA