Informacje27 października 2015, 18:32,

Ankieta potrzeb dzieci i ich rodzin w Mieście i Gminie Piaseczno

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice / Opiekunowie! Prowadzimy badania dotyczące potrzeb dzieci z rodzinami w naszym mieście i gminie Piaseczno.

Ankieta potrzeb dzieci i ich rodzin w Mieście i Gminie Piaseczno

Zależy nam na Państwa opinii, bo uważamy, że dobre warunki opieki, rozwoju i edukacji małych dzieci przekładają na lepsze życie nas wszystkich. W związku z tym będziemy Państwu bardzo wdzięczni za wypełnienie anonimowej ankiety. Na odpowiedzi czekamy do 4 listopada 2015 roku. Na podstawie Państwa odpowiedzi opracowana zostanie "Diagnoza problemów i potrzeb małych dzieci" przedstawiająca sytuację na dziś i rekomendująca zmiany w przyszłości. W grudniu 2015 wyniki "Diagnozy" zostaną zaprezentowane mieszkańcom i władzom Piaseczna.

Diagnozę prowadzi zespół roboczy składający się z przedstawicielek instytucji i organizacji działających w Mieście i Gminie Piaseczno we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Fundacją Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego oraz Federacją Partnerstwo na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małych Dzieci, ze wsparciem Programu FIO.

Z góry dziękujemy za przesłanie nam swojej opinii!
Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11552
Informacje21 listopada 2015, 18:00,

Koncert Giganci Polskiej Sceny

21 listopada 2015 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert Giganci Polskiej Sceny, podczas którego wystąpią: Bohdan Łazuka, Andrzej Rosiewicz, Filip Borowski, Adam Kałuski. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w przedsprzedaży dostępne od 2 listopada w cenie 40 zł. Zapraszamy na koncert Gigantów Polskiej Sceny w Piasecznie.

Koncert Giganci Polskiej Sceny

Bohdan Łazuka i Andrzej Rosiewicz to wszechstronni artyści, przez całe lata nadający ton polskiej kulturze. Program GIGANCI SCENY z ich specjalnym udziałem jest niewątpliwą okazją do pięknych wzruszeń i estetycznych przeżyć. Nie brak ich wielkich przebojów, takich jak: „Bal na Gnojnej”, „Bo to się zwykle tak zaczyna”, „Bohdan trzymaj się”, „Miłość złe humory ma” i wiele innych.

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11553