Informacje8 kwietnia 2018, 20:00,

Ankieta komunikacyjna powiat piaseczyński - prośba o wypełnienie

Jestem mieszkanką powiatu piaseczyńskiego i obecnie przygotowuję pracę magisterską na temat analizy układu komunikacyjnego pod kątem rozwoju powiatu piaseczyńskiego. W formie krótkiej, anonimowej ankiety chciałabym poznać opinię użytkowników dróg w powiecie, na temat stanu technicznego dróg, ich przepustowości oraz metod zapobiegania uciążliwym korkom. W związku z tym, zwracam się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1wuDz1Hb_7oZh7NR3C836NSd_eXlgMxRipk-n9Rwpp08

ANKIETA KOMUNIKACYJNA POWIAT PIASECZYŃSKI - PROŚBA O WYPEŁNIENIE

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
Aleksandra Daszkiewicz

Informacje10 kwietnia 2018, 16:00,

Katyń niedomknięty rozdział - Klub Historyczno-Patriotyczny Konstancin

10 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Klubu Historyczno-Patriotycznego w Konstancinie nt.: Katyń niedomknięty rozdział. Miejsce: KDK, Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Spotkanie poświęcone będzie zbrodni komunistycznej w Katyniu oraz mieszkańcom Konstancina-Jeziorny zamordowanym przez NKWD wiosną 1940 r.

KATYŃ - NIEDOMKNIĘTY ROZDZIAŁ - KLUB HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNY KONSTANCIN-JEZIORNA

Klub Historyczno-Patriotyczny w Konstancinie powstał z inicjatywy mieszkańców, w ramach budżetu obywatelskiego. Jego działalność to otwarte spotkania, których celem jest przybliżanie historii Polski i jej bohaterów, ze szczególnym uwzględnieniem historii Konstancina-Jeziorny i okolic. Spotkania będą miały urozmaiconą formę: filmy, wystawy, prelekcje historyków, kombatantów i świadków wydarzeń historycznych. W ramach klubu będą przygotowywane również krótkie reportaże filmowe o miejscach lub ludziach ważnych w gminie Konstancin-Jeziorna w kontekście historycznym. Kolejne spotkania będą się odbywać co miesiąc w każdy drugi wtorek miesiąca. Koordynatorem Klubu jest Witold Rawski.