Informacje22 marca 2016, 19:10,

Ankieta dla mieszkańców Góry Kalwarii - weź udział w badaniu

Zapraszamy do udział w badaniu przeprowadzanym na potrzeby opracowania aktualizacji „Planu strategicznego z wytycznymi operacyjnymi dla Góry Kalwarii na lata 2016-2026”. Bardzo zależy nam, aby ten dokument odpowiadał Państwa potrzebom, dlatego też mamy nadzieję, że zechcą Państwo poświęcić kilka minut na wypełnienie ankiety. Zapewniamy Państwu pełną anonimowość - wyniki badania będą prezentowane jedynie w formie zbiorczych zestawień.

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW GÓRY KALWARII

Ankieta dostępna jest na platformie konsultacji społecznych: http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/ankieta-dla-mieszkancow-gory-kalwarii

Strategia Rozwoju Gminy Góra Kalwaria będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju gminy na kolejne lata. Różnorodne potrzeby ludzi oraz dążenie do ich zaspokojenia są podstawą podejmowania wszelkich działań, dlatego bardzo ważne są dla nas opinie mieszkańców. Informacje zebrane w ramach tego badania będą ważnym elementem tworzenia Strategii Rozwoju, stąd prosimy o zgodne z Państwa przekonaniem wyrażenie własnej opinii. Z góry dziękujemy za udział w naszym badaniu.

Strategię opracowuje firma ResPublic, wyłoniona w przetargu ogłoszonym przez Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii.

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

Informacje1 kwietnia 2016, 20:00,

Muzyczny Piątek w Górze Kalwarii

1 kwietnia 2016 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Muzyczny Piątek do Góry Kalwarii. Najbliższy Muzyczny Piątek będzie należał do młodych i zdolnych mieszkańców naszego miasta i okolic, których wybraliśmy spośród uczestników eliminacji do Piaseczyńskiego Pokaż Talent! Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. por. J. Białka 9 w Górze Kalwarii.

MUZYCZNY PIĄTEK W GÓRZE KALWARII

Kasia Jagodzińska zachwyciła nas pewnością siebie, zadziornością i talentem interpretacyjnym, na eliminacjach usłyszeliśmy w Jej wykonaniu m.in. "Boskie Buenos", "Niech żyje bal" i "Gdzie ci mężczyźni". Duet tworzony przez Patrycję Balę i Emila Zawistowskiego uwiódł nas naturalnością, muzyczną wrażliwością i akustycznymi aranżacjami hitów Amy Winehouse i U2. Spodobały nam się też luz i pomysłowość Szymona "Kalika" Kalicińskiego, tańczącego hip-hop i house. A to jeszcze nie wszystkie talenty, które będziemy mogli podziwiać.