Informacje1 marca 2018, 13:00,

ANIOŁY - wystawa pokonkursowa Galeria PASAŻ Mysiadło


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 marca 2018 roku o godz. 14.00 odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej pt.: Anioły. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

ANIOŁY - WYSTAWA POKONKURSOWA GALERIA PASAŻ MYSIADŁO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 marca 2018, 09:00,

Charytatywna lodowata niedziela dla Wojtka chorego na raka szpiku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Morsy lubią zimno, ale mają gorące serca. Czy to możliwe, żeby kilkadziesiąt osób zamorsowało razem w słusznej sprawie? Oczywiście! 18 marca 2018 roku od 10.00 bawimy się, morsujemy i pomagamy! Miejsce: Morsowisko Górki Szymona. Morsy z Piassecziussets zapraszają na lodowaty piknik! SOSW w Piasecznie organizuje piknik charytatywny na rzecz Wojtka Budzika.

CHARYTATYWNA LODOWATA NIEDZIELA DLA WOJTKA CHOREGO NA RAKA SZPIKU

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zapraszamy Was całymi rodzinami na niedzielny spacer, na którym możecie razem nami świetnie się bawić! Organizatorzy przewidzieli m.in.: pokazy taneczne, występy wokalne, pokazy pierwszej pomocy, kiermasz wielkanocny, gorące kiełbaski, zupy, gorące napoje, animacje dla dzieci, dmuchaniec, kucyk, muzyka na żywo i nie tylko! Śledźcie wydarzenie na facebook: facebook.com/events/1610566225699025/

CHARYTATYWNA LODOWATA NIEDZIELA DLA WOJTKA CHOREGO NA RAKA SZPIKU

Wojtek Budzik ma 42 lata, żonę i dwie córeczki. W listopadzie 2016 roku, jak grom z jasnego nieba, spadła na nich diagnoza - szpiczak. Zapytacie, co to takiego? Nowotwór złośliwy szpiku kostnego. Leczenie polega na chemioterapii - jej trzy rodzaje nie przyniosły rezultatu - szpiczak okazał się oporny i okopał się w organizmie Wojtka. Tak oto mąż i ojciec stanął w obliczu bezradności dostępnej u nas medycyny. Nadzieją jest stosowany za granicą lek. Wojciech jest podopiecznym Fundacji przy CSK MSW w Warszawie, która pomaga mu zebrać środki na lek, który niestety nie jest refundowany. Wojtek potrzebuje 400 tys zł. Pieniądze trzeba zebrać jak najszybciej. Przybywajcie licznie i zabierajcie ze sobą portfele! Organizator przewidział licytacje. Wszystkie zebrane środki, będą przeznaczone na leczenie Wojtka Budzika!

CHARYTATYWNA LODOWATA NIEDZIELA DLA WOJTKA CHOREGO NA RAKA SZPIKU

Jak pomóc:
Przelew:
FUNDACJA przy CSK MSW w Warszawie
NR KONTA 16 1240 1053 1111 0010 4522 3388
TYTUŁ PRZELEWU: BUDZIK WOJCIECH, ZAKUP LEKU
Możesz przeznaczyć 1% podatku:
FUNDACJA przy CSK MSW w Warszawie
KRS: 0000416092
Konieczny dopisek:
Cel szczegółowy: Budzik Wojciech, zakup leku.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie