Informacje31 marca 2008, 00:00,

Anioły Pośród Ludzi - wiosenny koncert Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na pierwszą w tym roku plenerową imprezę: Anioły Pośród Ludzi. Wiosenny koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 5 kwietnia 2008 roku, o godzinie 16:00. Koncert na wiosnę odbędzie się na skwerku, obok budynku Ośrodka Kultury. Wstęp na imprezę jest wolny. Informacja o koncercie pochodzi z serwisu mieszkańców GóraKalwaria.net (współpracują z nami)

Anioły Pośród Ludzi

Podczas sobotniego koncertu na wiosnę: Anioły Pośród Ludzi, wystąpią zespoły: Fuseless, DP Projeckt, In Vain, Gasz, Entropia, Ner-W, Boomslave. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wiosenny koncert plenerowy w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje31 marca 2008, 00:00,

Wiosna zawitała do Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Chociaż w ostatnich dniach zimowa aura dała nam się we znaki, wiosna zbliża się wielkimi krokami. Wiosna zawitała do Galerii Handlowej w Piasecznie. Wszystkich tych, którzy chcieliby zabłysnąć nowościami wiosennej kolekcji, zapraszamy na zakupy do Galerii Handlowej Auchan Piaseczno, przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie.

Wiosna zawitała do Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Już niebawem schowamy do szafy ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawiczki. Przyjdzie czas na lekkie płaszcze i żakiety, jaśniejsze i żywsze kolory bluzek, koszul oraz spodni. I chociaż promienie słońca docierają do nas bardzo leniwie to wiosenna aura zawitała już do Galerii Auchan Piaseczno. Kolorowe, kwieciste dekoracje sklepów, podwieszone pod sufitem Galerii Handlowej motyle, wiosenna kampania reklamowa oraz wyjątkowe kolekcje wiosenno - letnie z pewnością przyciągną wszystkich tych, którzy w nadchodzącym sezonie chcą podążać za trendami mody.

Salon obuwniczy Bata oferuje szeroki asortyment skórzanych butów na wiosnę, w rozmaitych kolorach i wzorach. W swojej kolekcji Bata posiada również eleganckie kurtki skórzane w cenie od 299 zł. W sklepie Orsay królują barwy egzotycznego safari kolekcji Day Trip - khaki, beż i słoniowa pomarańcza. Uwagę przyciągają też czerwienie i róże linii Sumer of Love. Butik Camaieu zaprasza po pełne fantazji wiosenne kreacje w ciepłych barwach oraz inspirujące dodatki, które pozwolą podkreślić indywidualność każdej kobiety. W butiku Carry w tym sezonie królują granaty i marynarskie akcenty. Galanteria skórzana Ga Coren oferuje serię modnych toreb w żywych kolorach wiosny. Deichmann prezentuje nową linię obuwia Graceland Star Collection, która jest autorską kolekcją grupy Sugababes. Wiosenna propozycja H&M to feeria intensywnych barw oraz bogactwo ekstrawaganckich wzorów i najmodniejszych krojów.

Na zakupy zapraszają także pozostałe sklepy na terenie Galerii Handlowej w Piasecznie. Modne stroje buty i dodatki znajdą tam dla siebie wszyscy – kobiety, mężczyźni i dzieci. Chociaż wiosenno - letnie kolekcje będą zaskakiwać nowościami aż do maja już dziś przygotujmy się do wiosny i odwiedźmy Galerię Auchan Piaseczno. Powyższą informację, otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński Piaseczno