Informacje7 grudnia 2015, 19:28,

Aniołki z Piaseczna i Grywalki z Prażmowa mają szansę wygrać pracownię multimedialną


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Blisko 3000 uczniów zgłosiło swoje reklamy społeczne promujące wiedzę o żywieniu w konkursie Tesco dla Szkół - "Przyszłość na talerzu". Dzieci z Piaseczna i Prażmowa stworzyły plakaty, które nie tylko zachęcają do zdrowego żywienia, ale też … ratują świat! Teraz od decyzji internautów będzie zależeć, która mazowiecka zdobędzie nagrodę. Głosowanie na prace trwa od 1 do 14 grudnia 2015 roku.

ANIOŁKI Z PIASECZNA I GRYWALKI Z PRAŻMOWA MAJĄ SZANSĘ WYGRAĆ PRACOWNIĘ MULTIMEDIALNĄ

Wyjątkowy fabularny konkurs

W ubiegłorocznej edycji konkursu internauci z województwa mazowieckiego swoimi głosami zdecydowali o przyznaniu nagrody regionalnej Szkole Podstawowej nr 7 z Sochaczewa. Wzbogaciła się ona o szkolną salę kinową, która w tym roku okazała się niezwykle przydatna, ponieważ tegoroczna edycja Tesco dla Szkół ma wyjątkową, fabularną odsłonę. Za pośrednictwem krótkich wiadomości filmowych, dostępnych na www.tescodlaszkol.pl (ale tylko dla uczestników konkursu), tajemniczy bohater poprosił uczniów o pokazanie ludziom z przyszłości, jak się produkuje smaczne i zdrowe jedzenie. W tym roku dużą szansę na wygraną ma Zespół Szkolno-Przedszkolny w Prażmowie i Szkoła Podstawowa nr 7 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piasecznie.

Zapraszamy do Galerii Prac

W zakładce Galeria Prac na stronie programu można zobaczyć jak zrealizowali swoją misję. To nasze głosy zdecydują, czy szkoły z Piaseczna i Prażmowa w tym roku wzbogacą się o pracownię multimedialną do przeprowadzania szkolnych testów. Aby zagłosować na tę pracę, trzeba zarejestrować się na stronie konkursu www.tescodlaszkol.pl, i wyszukać zespół Grywalki z Prażmowa lub Aniołki z Piaseczna. Każdy zarejestrowany kibic w terminie 1–14 grudnia może oddawać codziennie 1 głos na każdą wybraną pracę, głosy można oddawać na wiele różnych prac (można wspierać oba zespoły).

Szkoły z powiatu piaseczyńskiego ciągle mają szansę na zabawę i nagrody

To jednak nie koniec zabawy konkursowej i szans na wygraną. Konkurs „Przyszłość na talerzu” pozostaje otwarty dla nowych zgłoszeń, a w jego II etapie czeka jeszcze więcej, bo ponad 200 nagród. Pośród nich zestawy multimedialne, zestawy do założenia szkolnych ogródków, sprzęt sportowy, gry edukacyjne i wiele innych. Wystarczy, że nauczyciel w terminie do 15 kwietnia 2016 roku zarejestruje szkołę i zrealizuje ze swoimi uczniami kilka „kosmicznych” zadań. może wybrać.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 grudnia 2015, 13:00,

Szydełkowa szopka babci Klary - świąteczne jasełka dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jasełkowe przedstawienie z lalkami wykonanymi na szydełku będą mogli podziwiać najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W najbliższą niedzielę podczas spotkania teatralnego maluchy wspólnie zaśpiewają także kolędy i pastorałki. Wstęp wolny!

SZYDEŁKOWA SZOPKA BABCI KLARY - ŚWIĄTECZNE JASEŁKA DLA DZIECI W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Świąteczną atmosferę czuć już wszędzie. Najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno wprowadzi w nią zapewne spektakl teatralny pt. Szydełkowa szopka babci Klary.

Już 13 grudnia w ramach spotkania Bajeczne niedziele maluchy zasiądą przed sceną teatralną w galerii handlowej, aby wysłuchać opowieści znanej od ponad 2 tysięcy lat. Bohaterowie historii – Jezus, Maryja, Józef, trzej królowie, a także pastuszkowie i zwierzątka – wyczarowani przez babcię Klarę na szydełku, z pewnością zainteresują najmłodszych widzów. Spotkanie będzie również okazją do wspólnego zaśpiewania tradycyjnych kolęd oraz pastorałek.

Spotkanie z cyklu Bajeczne niedziele odbędzie się 13 grudnia 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie