Informacje10 lutego 2007, 00:00,

Animator tańca w szkole - warsztaty dla nauczycieli

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno organizuje w dniach 17-18 luty 2007 II sesję warsztatów dla nauczycieli i instruktorów "Animator tańca w szkole". Jest to projekt edukacyjny oparty na podstawach programowych edukacji dzieci i młodzieży opracowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zgodny z deklaracją UNESCO Ministrów Kultury. Przedstawiona propozycja obejmuje II sesję warsztatów (pierwsza odbyła się w grudniu 2006). Forma i treść zajęć wprowadza elementy edukacji kulturalnej oraz rozszerza zakres programu wychowania fizycznego. Zajęcia będą kontynuowane przez wykładowców C.I.O.F.F (Conseil Internationale des Organisations De Festivals de Folklorem et Darts Traditionels). Po zakończonym cyklu warsztatów uczestnicy otrzymują certyfikat asygnowany przez CIOFF oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, który zabezpiecza stronę finansową kursu.

Zajęcia będą przeprowadzone w Szkole podstawowej nr 5 w Piasecznie ul. Szkolna 14. Potwierdzenie udziału w II sesji proszę kierować do organizatora kursu Ryszarda Janiszewskiego przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Piasecznie do dnia 15 02..2007: fax 22 7017 540 lub e-mail bie@piaseczno.eu

¬ródło informacji: gmina-piaseczno.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Piaseczno
Tematy:

Informacje11 lutego 2007, 00:00,

Piaseczno - XII Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej

Zapraszamy serdecznie na XII Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej, który odbędzie się 2-3 marca 2007 r. Warunkiem wzięcia udziału w zlocie, jest nadesłanie zgłoszenia na adres organizatora: Kulturalni.pl, do dnia 19 lutego 2007 r. Zgłoszenie musi zawierać: demo (3-4 utwory nie dłuższe niż 20 minut) na nośniku CD, kartę uczestnika zawierającą informację o wykonawcy, oraz dane kontaktowe (telefon, adres e-mail).

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury powołane przez organizatora wyłoni 10 wykonawców, którzy będą mieli możliwość zaprezentowania recitalu (5 utworów), w dniu imprezy (3 marca 2007). Lista zakwalifikowanych zostanie ogłoszona dnia: 23 lutego 2007 roku, na stronie internetowej: kulturalni.pl.

Więcej informacji o Piaseczyńskim Zlocie Piosenki Różnej, można uzyskać na stronie kulturalni.pl u Katarzyny Biernadska-Hernik, e-mail: katarzyna.hernik@kulturalni.pl, tel.: (022) 756 76 00

¬ródło: www.kulturalni.pl Opracowanie informacji własne.
autor/źródło: Powiat Piaseczyński - gmina Piaseczno