Informacje24 listopada 2013, 00:00,

Andrzejkowy Wieczór Kabaretowy Piaseczno

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców na Andrzejkowy Wieczór Kabaretowy, podczas którego wystąpią trzy kabarety: NOC, NO£ NEJM, 44-200. Występy odbędą się 30 listopada 2013 roku w godz. 18:00 - 21:00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 40 złotych są do nabycia w kasach Centrum Kultury.

Andrzejkowy Wieczór Kabaretowy Piaseczno

Godz. 18.00 - 19.00 wystąpi Kabaret NOC
W 2011 roku w I edycji programu „Stand Up Zabij Mnie Śmiechem” otrzymali sponsorowaną przez Cezarego Pazurę nagrodę Złotego Pazura dla najlepszego debiutującego kabaretu. Program „Brawa” jest już siódmym programem kabaretu. Dzięki żywiołowości i spontaniczności na scenie, kabaret NOC szybko zjednuje każdą publiczność.

Godz. 19.00 - 20.00 wystąpi Kabaret NO£ NEJM
Zwycięzcy i laureaci licznych festiwali kabaretowych. W roku 2010 kabaret Noł Nejm m. in. zdobył II miejsce na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Kabaret Noł Nejm charakteryzuje abstrakcyjne poczucie humoru i wysoki poziom artystyczny prezentowanych skeczy. Duże doświadczenie sceniczne jego członków gwarantuje rozrywkę wysokiej jakości, trafiającą do widzów w każdym wieku.

Godz. 20.00 - 21.00 wystąpi Kabaret 44-200
Kabaret 44-200 to kabaret tylko z nazwy. To tak naprawdę stand-uperzy, konferansjerzy, improwizatorzy i wszystko inne. Kabaret 44-200 jest wszystkim tym kim chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. Kabaret 44-200 dobiera sobie konwencję i ją realizuje. Czasem zagra pod publikę, a czasem zagrymasi i trzaśnie w stół. Kabaret 44-200 to wolność i swoboda twórcza. To energia, to żywioł, to seks bez zabezpieczeń. Kabaret, który każdy musi zobaczyć!

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 listopada 2013, 00:00,

Fredro Kabaret Teatru £ups! Wtorek Teatralny

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Teatralny, podczas którego zaprezentowany zostanie spektakl pt. FREDRO KABARET, w wykonaniu aktorów z Teatru £ups! oraz Teatru Manufaktura Snów. Scenariusz złożony z drobnych utworów Aleksandra Hrabiego Fredry. Teatralny wtorek odbędzie się 26 listopada 2013 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp kosztuje 15 zł. Bilety do nabycia w kasach Centrum Kultury. Zapraszam na Wtorek Teatralny do Piaseczna.

FREDRO KABARET TEATRU £UPS! WTOREK TEATRALNY

Fredro Kabaret to dowcipne inscenizacje dziełek drobnych naszego największego komediopisarza. Zobaczyć będzie można zarówno znane bajki i wierszyki, takie jak: "Osiołkowi w żłoby dano", czy papkinowską piosnkę "Oj, kot, pani matko", jak i mniej znane, a warte poznania "fredraszki". Wszystko to poprzedzone życiorysem Aleksandra Hr. Fredry, w nieco zaskakującej i zabawnej formie... rytmiczno-muzycznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno