Informacje29 listopada 2008, 00:00,

ANDRZEJKI w stylu BOLLYWOOD w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na ANDRZEJKI w stylu Hollywood. Impreza odbędzie się 29 listopada 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 25 złotych - bilety już do nabycia w kasie O.K. Organizatorzy przewidzieli m.in.: muzykę w stylu Bollywood, taniec brzucha, malowanie henną i wiele innych atrakcji. Mile widziane stroje hinduskie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Andrzejki w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 listopada 2008, 00:00,

Niedzielny podwieczorek w Klubie z psycholog Ewą Bąk

W niedzielę 16 listopada 2008 roku, rozpoczęliśmy cykl spotkań rodziców dzieci Klubu Maluszka z panią psycholog Ewą Bąk, psychoterapeutką z 15-letnik doświadczeniem klinicznym, pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Prywatnie, mama dwójki dzieci. Celem spotkań jest poznanie etapów rozwoju dziecka i charakterystycznych zachowań dzieci w wieku naszych Maluszków. W miłej atmosferze niedzielnego popołudnia, aromatycznej kawy i domowego ciasta, wywiązała się żywa, merytoryczna dyskusja.

Niedzielny podwieczorek z panią psycholog Ewą Bąk w Klubie Dziecka     Niedzielny podwieczorek z panią psycholog Ewą Bąk w Klubie Dziecka
kliknij, aby powiększyć zdjęcia z niedzielnego spotkania

Czekamy na opinie rodziców i szykujemy się na kolejne niedziele. Więcej informacji, można uzyskać w Klubie Dziecka przy ulicy Orężnej 52 w Piasecznie. Kontakt telefoniczny: (022) 750-64-84 oraz 0609-806-484. Serdecznie zapraszamy na kolejne niedzielne podwieczorki z panią psycholog Ewą Bąk.
autor/źródło: Hanna Burda-Kwaśniewska - Klub Dziecka w Piasecznie www.klubdziecka.pl