Informacje25 listopada 2007, 00:00,

Andrzejki w Lesznowoli - zaproszenie na bal andrzejkowy

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl zaprasza na bal andrzejkowy, który odbędzie się w sobotę, 1 grudnia 2007 roku, od godziny 19:00 w świetlicy w £azach przy ulicy Przyszłości 8. Podczas balu andrzejkowego przewidziano: tańce, konkursy, wróżby. Catering na Andrzejki zapewni restauracja Ceregiela z Lesznowoli. Zabawę andrzejkową poprowadzi DJ Robert. Wstęp 75 złotych od osoby. Zapraszamy na bal andrzejkowy w £azach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje25 listopada 2007, 00:00,

Aniołek Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny Lesznowola

Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl organizuje konkurs plastyczny dla dzieci w wieku szkolnym: Aniołek Bożonarodzeniowy. Celem konkursu plastycznego jest wyszukiwanie i rozwijanie talentów plastycznych, rozbudzanie wyobraźni artystycznej, a także popularyzacja tradycji ludowych. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Aniołki Bożonarodzeniowe

Konkurs plastyczny Aniołek Bożonarodzeniowy regulamin: prace konkursowe, będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI i gimnazjum, rozmiary prac: maksymalnie 40 cm, technika prac konkursowych dowolna. Każda praca powinna być opatrzona metryczką: szkoła, imię i nazwisko autora, klasa. Szkoły proszone są o podanie imienia i nazwiska osoby odpowiedzialnej za realizację konkursu wraz z kontaktem telefonicznym. Informację tę należy przekazać telefonicznie lub przesłać faksem na numer telefonu: (022) 757-92-09. Najpiękniejsze prace powinny być dostarczone do Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola, w terminie do: 10 grudnia 2007 roku. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom połączone będzie z wystawą nagrodzonych prac.
Tematy:Lesznowola