Informacje14 lutego 2016, 18:00,

AMOR RZĄDZI W GÓRZE KALWARII

14 lutego 2016 roku o godz. 18.00 w Kinie Uciecha wystąpi Teatr Improwizowany BCA Flash - będzie śmiesznie i nieobliczalnie! Zapraszamy do Kina Uciecha na Amor Rządzi. Więcej informacji na poniższym plakacie:

AMOR RZĄDZI W GÓRZE KALWARII

Teatr Improwizowany BCA Flash ma na swoim koncie wiele nagród, m.in. pierwsze miejsca na festiwalach 3 2 1 Impro, Młodzi Zdolni i Fart. Zespół będzie reprezentować Polskę na Olimpiadzie Kreatywności w Katarze! - BCA na scenie to tequila, rollercoaster i naga kąpiel w oceanie" - tak piszą o sobie. Po impro zapraszamy na PAR CZAR - konkurs dla zakochanych. Sprawdzimy, jak dobrze się znacie:) Dla zwycięzców wyjątkowa nagroda – całoroczny darmowy wstęp na wszystkie wydarzenia w Ośrodku Kultury! Szykujemy też fotobudkę z rekwizytami i pyszny poczęstunek. Nie może Was zabraknąć! Wstęp wolny.

Informacje25 lutego 2016, 08:00,

Sportowy plebiscyt w Górze Kalwarii

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza wszystkich do głosowania w plebiscycie na: Najpopularniejszego Sportowca 2015r. Gminy Góra Kalwaria, Najpopularniejszego Trenera 2015r. Gminy Góra Kalwaria, Sportową Nadzieje 2015r. Gminy Góra Kalwaria, Najpopularniejszego Nauczyciela Wychowania Fizycznego 2015 r. Gminy Góra Kalwaria.

SPORTOWY PLEBISCYT W GÓRZE KALWARII

Od 9 lutego od godziny 15.00 na portalu plebiscyt.gorakalwaria.pl, każdy może oddać swój głos na kandydatów których zgłosili prezesi klubów sportowych działających na terenie naszej gminy oraz nominowani przez dyrektorów szkół z gminy Góra Kalwaria nauczyciele wf-u. W poszczególnych zakładach menu znajdują się opisy nominowanych osób, zdjęcia oraz osiągnięcia sportowe uzyskane w 2015r. (nie wszystkie kluby oraz szkoły zgłosiły swoich kandydatów). Z jednego numeru IP (komputera) można oddać jeden głos w ciągu 24h.(szczegóły w zakładce „regulamin”) Głosowanie trwa do 25 lutego. Oddaj swój głos.