Informacje12 lutego 2015, 19:00,

Amerykański roadtrip, czyli tam i z powrotem - Klub Podróżnika

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika nt.: Amerykański roadtrip, czyli tam i z powrotem. Pokaz slajdów Ewy Sypiańskiej. Spotkanie odbędzie się 12 lutego 2015 roku o godz. 19.00. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Amerykański roadtrip, czyli tam i z powrotem - Klub Podróżnika

7 tygodni, 22 tysiące kilometrów, 19 stanów, 5 niedźwiedzi, 5 tysięcy bizonów, 4000 m n.p.m. i 2 stłuczki, czyli samochodowa podróż przez USA. Ewa Sypiańska jest studentką biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim. Podróże to jej największa pasja. Lubi pływać po morzach, szczególnie na żaglowcach. Autostopem przemierzyła Bałkany i dotarła do Turcji. Gdy pojawiła się możliwość, aby wyruszyć za morze na staż biotechnologiczny do USA, nie wahała się. Na rok zamieszkała w Wirginii, skąd wyruszyła w drogę na tak zwany „classic american roadtrip”, marzenie wielu amerykanów i jej samej.

Olek Ryszka, 16 lipca 2019
Otrzymaliśmy wiadomość że autorka pokazu slajdów Amerykański Roadtrip musi przełożyć spotkanie - nowy termin to tydzień później 19.02.2015, godz. 19.00
Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=5034&start=30
Informacje11 lutego 2015, 12:00,

Jak żyć chwilą, a nie przeszłością i przyszłością?

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie Akademii Pozytywnego Myślenia pn.: Jak żyć chwilą, a nie przeszłością i przyszłością? Spotkanie odbędzie się 11 lutego 2015 roku o godz. 18.00. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 Konstancin-Jeziorna. Miesięczny koszt udziału w zajęciach: 35 zł. Zapraszamy do Akademii Pozytywnego Myślenia.

Jak żyć chwilą, a nie przeszłością i przyszłością?

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=9156&start=15