Informacje8 listopada 2015, 15:00,

American Monster Truck Motor Show na targowisku w Piasecznie

7 i 8 listopada 2015 roku o godz. 15.00 odbędzie się pokaz American Monster Truck Motor Show w Piasecznie. Miejsce: Jana Pawła II, targowisko w Piasecznie. Wystąpi F.A. Stey Stunt Team. American Monster Truck Motor Show to emocjonujące widowisko i pokazy kaskaderskie, trwające ponad 100 minut. To połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi, czołowymi grupami kaskaderskimi. Pisk opon, ryk silników, zapach benzyny oraz popcorn, stwarzają ten niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju amerykański klimat jaki widzimy na wielu, zagranicznych filmach akcji!

American Monster Truck Motor Show

W programie American Monster Truck Motor Show 2015 między innymi:
* przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu;
* drift, czyli technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu;
* palenie gumy;
* przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW;
* jazda samochodem na dwóch kołach;
* kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów;
* podniebne skoki na motocyklach i motorach, połączone z akrobacjami;
oraz wiele, wiele innych popisów, mrożących krew w żyłach !

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

American Monster Truck Motor Show

Uwaga! Show kończą zawsze ogromne Monster Trucki, miażdżące zwykłe samochody swoimi wielkimi, dużymi kołami! Strona: american-monster-truck.blogspot.com

7 listopada 2015 (sobota) PIASECZNO ul. Jana Pawła II (Targowisko), godz. 15:00
8 listopada 2015 (niedziela) PIASECZNO ul. Jana Pawła II (Targowisko), godz. 15:00

American Monster Truck Motor Show

Bilety można nabyć na godzinę przed danym programem w naszych kasach. Ceny biletów: dorośli 40 zł, młodzież (11-17 lat) 30 zł, dzieci (3-10 lat) 20 zł, dzieci do lat 3 - wstęp wolny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11573
Informacje18 listopada 2015, 18:30,

C.D.N. Czas dla Nas - twórcze spotkania aktywnych mieszkańców w Konstancinie-Jeziornie

4, 18 listopada 2015 roku o godz. 18:30 odbędzie się C.D.N. Czas dla Nas, czyli twórcze spotkania aktywnych mieszkańców. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostwa 15 w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny. To inicjatywa, której celem jest zbudowanie wrażliwego i chętnego do działania środowiska lokalnego. To forum dla tych, którzy widzą potrzebę zmian i chcą realizować pomysły budujące świadomość obywatelską. Dla wszystkich tych, którzy chcą coś robić, a być może nie wiedzą jak lub potrzebują wsparcia. A przede wszystkim dla tych, którzy lubią mieszkać w przyjaznym sąsiedztwie, w odpowiedzialnej wspólnocie i chcą uczestniczyć w tworzeniu takiego klimatu w Konstancinie.

Zapraszamy na cykliczne spotkania C.D.N., podczas których zaprezentujecie swoją inicjatywę i wspólnie opracujemy plan jej realizacji. Jeden z ostatnio realizowanych projektów to bezpłatne konwersatoria z jęz. angielskiego dla młodzieży i dorosłych. Pierwsze konwersatorium zaczyna się 23.11, o godz. 19:00 w KDK, Hugonówka, ul. Mostowa 15.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11574