Informacje5 lipca 2014, 10:00,

Amatorski Turniej Piłki Nożnej w Piasecznie

Już w najbliższą sobotę 5 lipca 2014 roku o godz. 10:00 na boisku ORLIK przy Liceum Ogólnokształcącym (ul. Chyliczkowska 17) w Piasecznie, odbędzie się Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla Domu Dziecka w Konstancinie-Jeziornie. Jest to kolejna impreza na, której będziemy kwestować w ramach akcji pomocowej "Równy Start". Do Amatorskiego Turnieju może zgłosić się każdy. Gramy w zespołach składających się z 6 piłkarzy (5 zawodników w polu + 1 bramkarz). Forma rozgrywek zależy od ilości zgłoszonych drużyn. W przypadku 6-7 drużyn rozegramy zawody jako jedną ligę. Zwycięży zespół, który zgromadzi najwięcej punktów w tej rywalizacji.

Amatorski Turniej Piłki Nożnej w Piasecznie

W przypadku większej ilości drużyn dokonamy podziału na dwie grupy. Z nich awansują dwie najlepsze drużyny do półfinału rozgrywek. Wówczas w tej fazie rozgrywek najlepsza drużyna z grupy A zagra z drugą z grupy B i analogicznie najlepsza z grupy B zagra z drugą z grupy A. Przegrani zagrają w mały finale o trzecie miejsce, a wygrani o zwycięstwo w całych zawodach. Liczę na was bardzo i na kolejną pomoc dla Domu Dziecka w Konstancinie - Jeziornej. Proszę o zgłaszanie się do mnie pod numerem telefonu: 513-451-275 lub e-mailowo: k.myszynski@tlen.pl Plan przeprowadzenia rozgrywek Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej: start 5 lipca o godz. 10:00 na boisku ORLIK przy Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Chyliczkowskiej 17 w Piasecznie. Proszę drużyny o przybycie przynajmniej 15 minut przed 10.

W zależności od ilości zespołów gra jako jedna liga, bądź podział na grupy:
- w przypadku 6-7 drużyn gra jako jedna liga. Wygrywa zespół, który zgromadzi najwięcej punktów.
- w przypadku 8 drużyn lub więcej podział na dwie grupy. Z których awansują tylko dwie najlepsze drużyny do fazy półfinałowej. Tutaj najlepsza drużyna z grupy A gra z drugą z grupy B i analogicznie najlepsza z grupy B gra z drugą z grupy A. Przegrani półfinałów meczów grają mały finał, a najlepsi grają w dużym finale o wygranie całych zawodów.

Proszę wszystkich zawodników uczestniczących w Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o wrzucanie pieniędzy do puszek kwestarskich na rzecz Domu Dziecka w Konstancinie - Jeziornej.

Kamil Myszyński

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje5 lipca 2014, 10:30,

Treningi przygotowujące do MTB 1429 Maraton w Zalesiu Górnym

Od 5 lipca 2014 roku w każdą sobotę o godz. 10.30 ruszają treningi przygotowujące do MTB 1429 Maraton, organizowane przez Stowarzyszenie Fabryka Sportu. MTB "1429 Maraton" odbędzie się 14 września w Zalesiu Górnym. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Fabryka Sportu, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Na terenie Ośrodka Wisła przy ulicy Wczasowej 1 znajdować się będzie start i meta wyścigów oraz miasteczko rowerowe.

Treningi przygotowujące do MTB 1429 Maraton w Zalesiu Górnym

Dodatkowo przewidziane są atrakcje tj.: stoisko ze zdrową żywnością, porady dietetyczne, pokaz masaży Tuan Day Spa, sprzęt rowerowy, serwis rowerowy, odzież sportowa, lody, wata cukrowa, pokaz wozów strażackich oraz policyjnych, pierwsza pomoc i wiele innych, które oferuje sam Ośrodek Wisła czyli wakepark, kule do turlania po wodzie, strzelnica, małpi gaj, wypożyczalnia rowerków wodnych, kajaków. Na scenie znajdującej się w Ośrodku Wisła będą pokazy zajęć Fitness Zumba, Sh’bam i inne.

Przystępując do maratonu zawodnicy będą mogli wybrać dystanse 20, 30 lub 40-kilometrowe. Przed startem głównym na krótszych trasach zmierzą się dzieci i młodzież. Dzieci w najmłodszej kategorii będą mogły pokonać trasę na dwóch, na trzech a nawet na czterech kółkach.

Trzy pierwsze miejsca z każdej kategorii wiekowej będą nagradzane. Dla najmłodszych uczestników oprócz medali dla najszybszych, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom. Zapisy na maraton już trwają, zapraszamy na stronę naszego partnera technicznego firmy Protimer. Wymagająca technicznie trasa, walory estetyczne Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i przejazd przez miasteczko wyścigu nawet 8 razy gwarantuje, że będzie to niezapomniany wyścig.

Od 05 lipca, rozpoczną się również treningi organizowane wspólnie z profesjonalnymi trenerami z klubu sportowego Tuan, które przygotują Was do osiągnięcia dobrego wyniku podczas MTB "1429 Maraton". Treningi będą raz w tygodniu, w każdą sobotę o godz. 10.30. Więcej informacji: http://www.fabrykasportu.eu mail: bartek@fabrykasportu.eu

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie