Informacje28 lutego 2013, 00:00,

Amatorski Turniej Koszykówki w Kątach

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza mieszkańców na AMATORSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI MężCZYZN, który obędzie się w niedzielę 3 marca 2013 roku o godz. 10.00. Miejsce zawodów: sala gimnastyczna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kątach. Zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z regulamin turnieju koszykówki (.pdf)

AMATORSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI MężCZYZN W K¡TACH
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje28 lutego 2013, 00:00,

Kamila Gibas została wybrana na przewodniczącą Rady Oświatowej w Piasecznie

27 lutego 2013 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Oświatowej, która została powołana przez Radę Miejską 26 września 2012 roku. W skład Rady Oświatowej wchodzą przedstawiciele rad rodziców przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, dyrektorów wszystkich rodzajów placówek oświatowych działających pod auspicjami gminy, przedstawiciel Rady Miejskiej, Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno oraz Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół, Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz NSZZ Solidarność.

RADA OŚWIATOWA W PIASECZNIE

Rada Oświatowa jest organem opiniotwórczym i konsultacyjnym w sprawach związanych z edukacją na terenie Piaseczna. Będzie współpracować z Burmistrzem i Radą Miejską oraz omawiać bieżące sprawy związane z oświatą na terenie naszej gminy.

RADA OŚWIATOWA W PIASECZNIE

Przewodniczącą Rady Oświatowej została Kamila Gibas – przedstawicielka rad rodziców gimnazjów, a jej zastępcą został Dariusz Nowak – Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Piasecznie. Kolejne posiedzenie Rady już za miesiąc.

RADA OŚWIATOWA W PIASECZNIE

Pełny skład Rady Oświatowej oraz podstawy prawne jej funkcjonowania znajdą Państwo w BIP w zakładce "Oświata" --> "Rada Oświatowa".
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno