Informacje24 września 2013, 00:00,

AMATORSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI K¡TY

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza na AMATORSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI, który odbędzie się 29 września 2013 roku o godz. 10.00. Miejsce: sala gimnastyczna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kątach. Zgłoszenia telefonicznie pod numerem: 535967907 do 26 września 2013 r. W turnieju wystartuje maksymalnie 6 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń). Więcej informacji można przeczytać w regulaminie amatorskiego turnieju koszykówki (.pdf). Zapraszamy na turniej koszykówki w Kątach.

AMATORSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI W K¡TACH
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje22 września 2013, 00:00,

SEKCJA PI£KI RęCZNEJ W GÓRZE KALWARII

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza na zajęcia młodzieżowej sekcji piłki ręcznej dla chłopców i dziewcząt w wieku 10-12 lat. Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu: 669 700 833 W imieniu OSiR zapraszamy do sekcji piłki ręcznej w Górze Kalwarii.

SEKCJA PI£KI RęCZNEJ W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria