Informacje18 marca 2019, 18:30,

AMATOR warsztaty filmowe dla dorosłych w Przystanku Kultura

Od 18 marca 2019 roku o godz. 19.30 odbywać się będą warsztaty filmowe dla dorosłych "Amator". Warsztat kierowane są do początkujących i średnio zaawansowanych filmowców amatorów, którzy nie marzą o czerwonych dywanach w Cannes, chcieliby natomiast lepiej filmować swoje dzieci, rodzinę znajomych, widoki z podróży. Każdy może zapisać się na warsztaty – nie trzeba nic „umieć”! Warto natomiast przynosić ze sobą sprzęt, którym zamierzamy filmować. Może to być oczywiście smartfon, ale jeżeli macie w domu kamerkę, aparat z funkcją filmowania – naładujcie wcześniej baterie i weźcie ze sobą! (Poznanie możliwości sprzętu, którym zamierzacie filmować to absolutna podstawa.) Miejsce: Przystanek Kultura, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapisy www.strefazajec.pl Liczba miejsc ograniczona. Koszt całych warsztatów: 120 złotych. Serdecznie zapraszamy.

AMATOR warsztaty filmowe dla dorosłych w Przystanku Kultura

Terminy Warsztatów:
18 III / 25 III / 1 IV / 8 IV / 15 IV

Informacje21 marca 2019, 17:00,

Spotkanie z Bronisławem Cieślakiem w Piasecznie

21 marca 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Bronisławem Cieślakiem. Spotkanie poprowadzi Dariusz Rekosz i będzie dotyczyło książki "07 zgłasza się" autorstwa Piotra K. Piotrowskiego. Miejsce: Miejski Klub Seniora, Ul. Dworcowa 9. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z Bronisławem Cieślakiem w Piasecznie

Jeżeli chcecie poznać losy kultowego polskiego serialu 07 zgłoś się dowiedzieć się, jaka była atmosfera na planie i wysłuchać ciekawostek na temat porucznika Borewicza, macie niepowtarzalną okazję!