Informacje2 czerwca 2015, 19:00,

Alosza Awdiejew w Konstancinie - rejestracja telewizyjna koncertu

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert Alosza Awdiejew, który odbędzie się 2 czerwca 2015 roku o godz. 19.00. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Mostowa 15, 05-520 Konstancin-Jeziorna. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie KDK oraz na www.kupbilecik.pl

Alosza Awdiejew w Konstancinie - rejestracja telewizyjna koncertu

Alosza Awdiejew to artysta, który łączy dwa światy i dwie kultury - rosyjską i polską. Jego ballady rosyjskie przy akompaniamencie gitary klasycznej na długo zapadają w pamięć. Alosza Awdiejew jest odtwórcą humoru żydowskiego oraz folkloru odesskiego, opowiada on w satyryczny sposób rzeczywistość polską z perspektywy cudzoziemca. Jego występy pełne są wysublimowanych anegdot, którymi przeplata romanse, piosenki żydowskie i inne utwory utrzymując przy tym doskonały kontakt z publicznością. Jego charyzma, temperament i żywiołowość urzeka szczerością, bawi słuchaczy i porywa w wir doskonałej muzyki.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11177
Informacje3 czerwca 2015, 19:00,

F8 Klub Fotograficzny Konstancin

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii na spotkania klubu fotograficznego f8, który prężnie działa od 10 lat w Konstancinie-Jeziornie. Członkami klubu są osoby pracujące, które zajmują się fotografią amatorsko, to ludzie którzy z wielką pasją oddają się różnym rodzajom fotografii: makrofotografią, fotografią pejzażową, przyrodniczą, portretową, reportażową. Jeśli Waszym zamiłowaniem jest fotografia, zapraszamy serdecznie na spotkania klubu, które odbywają się raz w miesiącu.

F8 KLUB FOTOGRAFICZNY KONSTANCIN

Terminy spotkań: 3.06.2015 godz. 19:00, 1.07.2015 godz. 19:00, 5.08.2015 godz. 19:00. Koordynatorem klubu jest Robert Bryłka tel 601329238 mail robertobrylka@gmail.com. Miejsce: KLUB FOTOGRAFICZNY F8 - KDK, ul.Mostowa 15, Hugonówka. Więcej informacji o klubie fotografiznym f8, można przeczytać na stronie internetowej: f8.net.pl

Martin, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=2615