Informacje17 stycznia 2016, 18:00,

Alicja Węgorzewska Koncert Noworoczny w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 stycznia 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Noworoczny, podczas którego wystąpi Alicja Węgorzewska. Podczas koncertu wystąpią: Alicja Węgorzewska, Bogdan Kierejsza – skrzypce, Dariusz Świnoga – akordeon. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie KDK. Zapraszamy na koncert noworoczny w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej.

Alicja Węgorzewska Koncert Noworoczny

Gwiazda na gwiazdkę! Najpiękniejsze polskie kolędy w nastrojowym wykonaniu Alicji Węgorzewskiej. Wspaniałe, chwytające za serce aranżacje i orkiestrowe brzmienia. Tych kolęd zechce słuchać każdy! Podczas koncertu artystka wykona utwory z płyty ,,Polskie kolędy”. Będą to tradycyjne kolędy zaaranżowane przez wybitnego skrzypka i kompozytora – Bogdana Kierejszę oraz polskie i międzynarodowe utwory świąteczne.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11701
Informacje15 stycznia 2016, 09:00,

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie poszukują mężczyzny, którego przedstawiają na załączonych zdjęciach. Jest on podejrzewany o dokonywanie wraz i innymi osobami włamań i kradzieży do domów jednorodzinnych na terenie województwa mazowieckiego. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości i miejsca pobytu prosimy o natychmiastowy kontakt z policją.

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Jak wynika z czynności przeprowadzonych przez piaseczyńskich kryminalnych, to prezentowany na zdjęciach mężczyzna jest podejrzewany o dokonywanie włamań do domów jednorodzinnych. Do zdarzeń z jego udziałem dochodziło nie tylko na terenie powiatu piaseczyńskiego, ale również na terenie całego województwa mazowieckiego.

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Prezentowany na zdjęciach mężczyzna to wysoki, dobrze zbudowany 35- 45- latek, może nosić brodę i okulary.

Dotychczasowe działania nie doprowadziły do jego zatrzymania.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policjanci zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu jego personaliów, aktualnego miejsca pobytu, a także mających informację o innych osobach współdziałających z tym mężczyzną o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 22 756 70 18 , tel. do Wydziału Kryminalnego 22 60 45 212 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie