Informacje28 października 2014, 20:00,

Alicja w krainie czarów w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 października 2014 roku o godz. 20:00 w Centrum Kultury w Piasecznie wystąpi zespół Niemy Movie! Podczas pokazu z muzyką i efektami dźwiękowymi na żywo, odbędzie się premiera filmu opartego na powieści Lewisa Carolla pt.: Alicja w Krainie Czarów, reż. W. W. Young z 1915 roku. Opowieść wszystkim znaną, o dziewczynce przemierzającej fantastyczny świat, pełen absurdu, zanurzony w (nie)logice snu. Surrealizm zawarty w powieści, na ekranie, potęgują kostiumy nierzeczywistej wielkości zwierząt oraz pantomimiczne ruchy aktorów. Kochasz filmy i muzykę? Śledzisz bieżący repertuary większych bądź mniejszych kin i kręcisz nosem? Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, zabawnego i całkowicie innego szelmowski uśmiech kota zaprasza na dubbingowany film niemy w Piasecznie.

Alicja w krainie czarów w Piasecznie

Było 3 Muszkieterów, 4 Jeźdźców Apokalipsy, 7 Wspaniałych, a teraz są oni, 6 stóp nad ziemią 5 Niemych, którzy Movią! Skład: Kuba Bruszewski - gitara basowa, pad perkusyjny, Lompy, Wojtek Błażejczyk - gitara, małe instrumenty, Janek Jędrzejczyk - instrumenty klawiszowe, Maciek Zych - EWI (electronic wind instrument), saksofon sopranowy, Maciek Więckowski – dubbing. Znani są z filmów „Zaginiony Świat” (festiwal EFeMKa - Kinoteka; Dwór Artusa w Toruniu); „Upiór w Operze” (Absurd 228); „Podróż na księżyc”, „Zdobycie Bieguna” (Pardon To Tu); „Znak Zorro” (Sandomierskie Centrum Kultury; Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie) i wielu innych. www.facebook.com/niemymovie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Alicja w krainie czarów w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 października 2014, 18:00,

Spotkanie autorskie Joanny Jakubik


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy na spotkanie autorskie poetki i pisarki Joanny Jakubik połączone z promocją tomiku jej wierszy pt. "Makatka z jeleniem". Spotkanie odbędzie się 29 października 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie autorskie Joanny Jakubik w Piasecznie.

Spotkanie autorskie Joanny Jakubik

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie