Informacje21 czerwca 2018, 17:00,

Algieria - Anna i Krzysztof Kobusowie - Klub Podróżnika w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 czerwca 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie - Algieria. Gośćmi klubu będą Anna i Krzysztof Kobusowie. Podróżnicy Anna i Krzysztof Kobusowie opowiedzą o swojej pasjonującej wyprawie do Algierii. Mimo iż tak bliska, wciąż jest białą plamą na turystycznych szlakach. Podczas pokazu odwiedzimy stolicę Algier, w Tipasa poznamy rzymskie dziedzictwo, zaś w Oranie wspomnimy Alberta Camusa i francuskie dziedzictwo. W oazie Bou Saada zobaczymy święto i codzienne życie, po czym udamy się na dalekie południe – do Djanet. Wraz z Tuaregami wyruszymy samochodami terenowymi w głąb Sahary, by poznać jej tajemnice i różnorodne oblicza. Weźmiemy też udział w tuareskim święcie Sebeiba i poznamy tuareskie zwyczaje i muzykę. 

ALGIERIA - ANNA I KRZYSZTOF KOBUSOWIE - KLUB PODRÓŻNIKA KONSTANCIN-JEZIORNA

Anna i Krzysztof Kobusowie - fotografowie i dziennikarze uwielbiający szlaki jeszcze nieodkryte przez ludzkość. Ich zdjęcia ilustrują liczne artykuły, książki oraz podróże. Autorzy "Podróżników" - kreatywnych pamiętników i przewodników dla dzieci. 
Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 czerwca 2018, 08:00,

Do dzieła! edukacja poprzez sztukę ulicy w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18-21 czerwca 2018 roku zapraszamy seniorów, osoby z niepełnosprawnością, dzieci i młodzież do Klubu Kultury w Józefosławiu na bezpłatne warsztaty murale, performens, instalacji, happening prowadzone przez artystów. Masz więcej niż 10 lat, a mniej niż 100 weź udział w niecodziennych wydarzeniach. Zostań współtwórcą dzieł sztuki. Zapisy telefonicznie: 794-995-338 lub mailowo: patrycja.tokaj@gmail.com Liczba miejsc jest ograniczona. Projekt dofinansowany z programu edukacji kulturalnej. Do dzieła – edukacja poprzez sztukę ulicy.

DO DZIEŁA! EDUKACJA POPRZEZ SZTUKĘ ULICY W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie