Informacje2 marca 2019, 16:00,

Alexander Martinez - koncert z okazji lesznowolskiego Dnia Kobiet w Łazach

2 marca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się koncert z okazji lesznowolskiego Dnia Kobiet w wykonaniu Alexandra Martineza. Na koncert zaprasza Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Miejsce: sala sportowa w SP w Łazach, ul. ks. Słojewskiego 2. Serdecznie zapraszamy.

Alexander Martinez - koncert z okazji lesznowolskiego Dnia Kobiet w Łazach

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Alexander (Alex) Martinez - tancerz, piosenkarz i imitator. Znakomite warunki głosowe umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal we wszystkich gatunkach muzycznych od muzyki pop, rock, poprzez jazz i na klasyce skończywszy. Jest laureatem III miejsca w drugiej edycji programu "Mam Talent". Wystąpił na Koncercie Inauguracyjnym Europejskiego Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy. Śpiewał również wielokrotnie z Orkiestrą OBLIGATO m. in. w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, Filharmonii Narodowej w Warszawie, Auditorium Maximum - Krakowie i wiele innych. W najbliższym czasie wypromuje się jego premierowa płyta "It's Impossible", którą sam napisał i do której komponował wszystkie piosenki.
Źródło: http://alexandermartinez.pl/

Informacje8 marca 2019, 19:00,

Recital Stanisława Soyki w Piasecznie

8 marca 2019 roku o godz. 20.00 odbędzie się recital Stanisława Soyki. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 40 złotych (do nabycia od 22 lutego). Kup bilet

Recital Stanisława Soyki w Piasecznie

Stanisław Soyka - wokalista, instrumentalista, kompozytor . Należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady.