Informacje3 stycznia 2017, 08:00,

Akcja Zima w Mieście Piaseczno 2017

Po raz kolejny uczniowie naszych szkół będą mogli w czasie ferii zimowych skorzystać z zajęć świetlicowych, rekreacyjnych bądź sportowych w ramach akcji "Zima w Mieście". Wiemy, że akcja cieszyła się zainteresowaniem rodziców w ubiegłym roku dlatego też kontynuujemy program bezpłatnych zajęć sezonowych w ramach akcji ZIMA W MIEŚCIE, których organizatorem jest Gmina Piaseczno. Program adresowany jest do dzieci w wieku szkolnym, które chcą w ciekawy, aktywny i pełen wrażeń sposób spędzić czas ferii zimowych.

AKCJA ZIMA W MIEŚCIE PIASECZNO 2017

Program będzie realizowany przy współpracy i współudziale piaseczyńskich szkół podstawowych. Na uczniów czeka wiele atrakcji m. in.: Wycieczki wyjazdowe: do kina, do ogrodu botanicznego, do pracowni ceramicznej, na kręgle. Planowane zajęcia na terenie Gminy Piaseczno: gry i zabawy przy wykorzystaniu szkolnego sprzętu sportowego, gry i zabawy planszowe, zajęcia plastyczne, korzystanie z biblioteki, rozmowy na temat bezpieczeństwa w szkole, na drodze z przedstawicielami policji oraz straży pożarnej, konkursy i rozgrywki sportowe, wyjścia na basen, lodowisko.

Koszty finansowe akcji Zima w mieście pokryje Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zaś koszty za wyżywienie uczniów pokrywają rodzice. Program oparty będzie na stałym harmonogramie zajęć przedstawionym na stronie internetowej szkoły. Nad bezpieczeństwem i organizacją zajęć będzie czuwać kadra opiekunów-wychowawców oraz koordynator. Rodziców zainteresowanych akcją „Zima w mieście” prosimy o kontakt ze szkołą. Zapraszamy dzieci do uczestnictwa w zajęciach ! UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje20 grudnia 2016, 21:33,

Komunikat dotyczący otwarcia ofert na budowę CEM Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie

W dniu 19 grudnia 2016 r. otwarte zostały oferty na zadanie "Budowa Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie (szkoła podstawowa i obiekty towarzyszące) wraz z zagospodarowaniem terenu oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i dostarczeniem świadectwa charakterystyki energetycznej budynku."

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY OTWARCIA OFERT NA BUDOWĘ CEM CENTRUM EDUKACYJNO-MULTIMEDIALNEGO W PIASECZNIE

Obecnie Referat Zamówień Publicznych oraz Wydział Inwestycji analizują oferty pod kątem formalno-prawnym. W budżecie Gminy Piaseczno na lata 2017-2018 zarezerwowanych na ten cel jest 37 323 279 zł (kwota uwzględnia dodatkowe przesunięcia środków przez radę miejską). Informacja o ofertach dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: http://bip.piaseczno.eu/attachments/download/12295

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno